LAWSTUDIES

Prawo handlowe Colchester - programów Prawo handlowe Colchester Prawo handlowe, Colchester

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

LLM w prawie handlowym jest stopień ścigania na wysokim poziomie, w którym studenci uczestniczą w kursach zdobyć głębszą wiedzę na temat różnych procesów prawnych i przepisów, które istnieją w sferze biznesu i ekonomii.

 

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Prawo handlowe Colchester - Weź LLM Colchester. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Colchester Filter

LLM Międzynarodowe prawo handlowe i handlowe

University of Essex Online
Magister prawa (LLM) 01 August 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Online

Nasz kurs LLM International Trade and Commercial Law został opracowany przez ekspertów tematycznych i doświadczonych prawników z wieloletnim doświadczeniem. Opiera się ona na ...

Czytaj więcej