LAWSTUDIES.PL

Prawo handlowe Uganda - programów Prawo handlowe Uganda Prawo handlowe

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Dla tych studentów prawa zainteresowanych korporacyjnych, antymonopolowych, papierów wartościowych i dziedzin prawa pracy, realizujących LLM w prawie handlowym jest jednym z najlepszych sposobów, aby uderzył w ziemię działa w sektorze handlu i biznesu.

System edukacji Uganda 's ma najbardziej rygorystyczne standardy naukowe i edukacyjne w Afryce Wschodniej. Coraz więcej studentów z Zachodu decyduje się w wielu uczelniach w studentów Uganda.Foreign przyciąga do studiowania w Ugandzie, ponieważ kraj jest uważany za stosunkowo bezpieczne i stabilne w porównaniu do innych krajów w Afryce.

Prawo handlowe Uganda - Weź Prawo handlowe Uganda. Wszystkie Prawo handlowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Uganda Filter

Magister prawa

Cavendish University Uganda
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Uganda Kampala

Master of Laws (LLM) to dwuletni program intensywnych studiów w niepełnym wymiarze godzin, który daje studentom możliwość pogłębienia wiedzy i zrozumienia prawa. LLM ma cztery specjalizacje: prawo zasobów naturalnych; Prawo komercyjne; Międzynarodowe prawo praw człowieka i prawo międzynarodowe publiczne. Program ten ma na celu sprostanie trendom w zawodzie prawnika.