LAWSTUDIES.PL

Prawo handlowe Niderlandy - programów Prawo handlowe Niderlandy Prawo handlowe

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

Gdy student prawa zyskuje poczucie, że on lub ona będzie w stanie znaleźć satysfakcjonującego karierę w dziedzinie biznesu i handlu, biorąc kurs na LLM w reklamie często jest to dobry początek.

 

 

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Prawo handlowe Niderlandy - Weź Prawo handlowe Niderlandy. Wszystkie Prawo handlowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Prawo handlowe, Niderlandy Filter

LLM Zaawansowane studia w międzynarodowym prawie cywilnym i handlowym

Leiden University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 znajdź program juris doctor Wrzesień 2020 Niderlandy Leiden Haga + 2 więcej

Program ten skierowany jest zarówno do prawników, jak i najlepszych absolwentów, którzy chcą uzyskać dogłębną wiedzę z zakresu prawa cywilnego i handlowego z prawdziwie międzynarodowej perspektywy.

LLM w międzynarodowym prawie handlowym

University of Groningen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Niderlandy Groningen

LLM w międzynarodowym prawie handlowym koncentruje się na prawie prywatnym i międzynarodowych aspektach prawa prywatnego (międzynarodowego). Istnieje możliwość napisania artykułu do publikacji w programie (zwykle powiązanego z pisaniem pracy magisterskiej).

LLM Prawo handlowe i prawo spółek

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Sierpień 2020 Niderlandy Rotterdam

Ze względu na unikalne połączenie dwóch jurysdykcji, zarówno międzynarodowego prawa spółek, jak i prawa handlowego, master Commercial