LAWSTUDIES

Prawo handlowe Albania - programów Prawo handlowe Albania Prawo handlowe

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Dla studentów prawa, którzy chcą mieć większą wiedzę na temat przepisów i procedur prawnych, które są zaangażowane w sferze handlu i biznesu, LLM w prawie handlowym jest prawdopodobnie warto pościg.

Albania edukacji system podzielony jest na cztery etapy z wyższym wykształceniem jest na najwyższym poziomie. To wyższe wykształcenie umożliwiło wszystkich rodzimych i zagranicznych studentów do wyboru kariery w zależności od ich preferencji i możliwości.Instytucje oferujące wyższe wykształcenie w społeczeństwie albańskim zapewnia, że ​​nie jest świetlik informacji dla wszystkich studentów zainteresowanych w historii kraju, tradycji, kultury i spraw bieżących

Prawo handlowe Albania - Weź Prawo handlowe Albania. Wszystkie Prawo handlowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Albania Filter

Magister prawa międzynarodowego i handlowego (llm)

University of New York - Tirana (UNYT)
Albania, Tirana
Magister prawa (LLM)
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
14 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

Program koncentruje się na prawie i uregulowaniach prawnych Wspólnoty międzynarodowej, a także na głównych kwestiach prawnych dotyczących rynków światowych.

Czytaj więcej