LAWSTUDIES

Prawo handlowe Londyn - programów Prawo handlowe Londyn Prawo handlowe, Londyn

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

Studenci z wyższym wykształceniem, którzy chcą zdobyć większą wiedzę na temat regulacji prawnych i procesów, które dotyczą szczególnie stosunków biznesowych często realizować magistra U., znany również jako LLM w prawie gospodarczym.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Prawo handlowe Londyn - Weź LLM Londyn. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Prawo handlowe, Londyn Filter

LLM Digital Economy

EduPlanet
Magister prawa (LLM) 01 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Opanuj kwestie prawne i polityczne związane z gospodarką cyfrową. Rozwijaj najnowsze strategiczne umiejętności biznesowe, a także zaawansowaną wiedzę prawniczą, aby zostać str ...

Czytaj więcej

LLM w biznesie międzynarodowym z prawem handlowym

UWL University of West London
Magister prawa (LLM) 09 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Ten kurs ma na celu przedstawienie teorii i praktyki międzynarodowych regulacji biznesowych w kontekście globalizacji.

Czytaj więcej