LAWSTUDIES

Prawo handlowe Cambridge - programów Prawo handlowe Cambridge Prawo handlowe, Cambridge

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Studenci z wyższym wykształceniem, którzy chcą zdobyć większą wiedzę na temat regulacji prawnych i procesów, które dotyczą szczególnie stosunków biznesowych często realizować magistra U., znany również jako LLM w prawie gospodarczym.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Cambridge, miasto uniwersyteckie, z około 130.000 studentów, jest dumny z domu do Uniwersytetu w Cambridge, założonego na początku 13 wieku i stale w rankingu jako jeden z 5 najlepszych uniwersytetów na świecie. Istnieje również Anglia Ruskin University.

Prawo handlowe Cambridge - Weź LLM Cambridge. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Cambridge Filter

LLM Digital Economy

EduPlanet
Wielka Brytania, Hatfield + 9 Więcej
Magister prawa (LLM)
01 Sep 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
12 miesiące
01 Aug 2019
Język angielski
Stacjonarne

Opanuj kwestie prawne i polityczne związane z gospodarką cyfrową. Rozwijaj najnowsze strategiczne umiejętności biznesowe, a także zaawansowaną wiedzę prawniczą, aby zostać str ...

Czytaj więcej