LAWSTUDIES

Prawo handlowe Malezja - programów Prawo handlowe Malezja Prawo handlowe

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Choć zazwyczaj nie pozwalają na jednostkę do zdawania egzaminu w celu wykonywania zawodu prawnika, LLM w prawie gospodarczym lub magistra U. jest jednak pożądane dążenie wielu ze względu na specjalistyczną wiedzę przewidzianą.

 

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Prawo handlowe Malezja - Weź Prawo handlowe Malezja. Wszystkie Prawo handlowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Prawo handlowe, Malezja Filter

Master of Laws w międzynarodowym biznesie i prawie handlowym

Taylor’s University
Malezja, Subang Jaya + 1 Więcej
Magister prawa (LLM)
01 Jun 2020
<
18 miesiące
Język angielski
Stacjonarne

LLM może pomóc poszerzyć horyzonty i rozwinąć swoją karierę na wiele sposobów. W przypadku praktykujących prawników lub adwokatów, ten magister prawa międzynarodowego biznesu ...

Czytaj więcej