LAWSTUDIES.PL

Prawo handlowe Belgia - programów Prawo handlowe Belgia Prawo handlowe

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Jeśli student chce przejść w sferę działalności po ukończeniu szkoły prawniczej, on lub ona może być skłonny do uzyskania lepszego zrozumienia danego obszaru poprzez realizację LLM w prawie gospodarczym.

 

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Prawo handlowe Belgia - Weź Prawo handlowe Belgia. Wszystkie Prawo handlowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Prawo handlowe, Belgia Filter

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym

Ghent University Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Wrzesień 2020 Belgia Gandawa

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym jest sztandarowym programem dla studentów pragnących specjalizować się w międzynarodowych prawnych aspektach praktyki biznesowej w naszym globalizującym się świecie.

LL.M. w międzynarodowym prawie gospodarczym

Université libre de Bruxelles - ULB
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Belgia Bruksela

The LL.M. to zaawansowany program dla absolwentów, który ma poszerzyć wiedzę prawniczą i doświadczenie w szybko zmieniających się obszarach międzynarodowego prawa gospodarczego