LAWSTUDIES

Online Międzynarodowe prawo handlowe Afryka - Międzynarodowe prawo handlowe programów Międzynarodowe prawo handlowe w Afryka

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Online Międzynarodowe prawo handlowe Afryka - Weź Międzynarodowe prawo handlowe Afryka. Wszystkie Online Międzynarodowe prawo handlowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Międzynarodowe prawo handlowe, Afryka Filter

Online LLM w prawie międzynarodowym i traktatowym

Pôle Universitaire Euclide
Magister prawa (LLM)
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
8 miesiące
Język angielski
Online

Ten LLM jest jednym z dwóch na świecie programów LLM oferowanych przez organizację międzyrządową ustanowioną na mocy prawa międzynarodowego (drugą oferowaną przez Europejski I ...

Czytaj więcej