LAWSTUDIES.PL

LLM Macedonia - programów LLM Macedonia LLM

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Macedonia 's duże bogactwo atrakcji przyrodniczych i kulturowych sprawiają, że atrakcyjne miejsce gości. Skopje jest kraj 's politycznych, kulturalnych, gospodarczych, a ośrodek akademicki i ma kilka uniwersytetów.

LLM Macedonia - Weź LLM Macedonia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w jurysdykcji

International University of Struga
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Macedonia Struga

Entuzjazm i chęć przyczynienia się do rozwoju szkolnictwa wyższego były jedynym motywem, który prowadzimy do właściwego formowania Euro College - Struga. Pierwsze kroki rozpoczęły się od akademickiego