LAWSTUDIES.PL

LLM Struga - programy LLM Struga - LLM Struga

Specjalizuje LL.M. stopień umożliwia pełnomocników do intensyfikacji lub zmienić swoją wiedzę w danej dziedzinie prawa. Czy jest specjalna koncentracja na danym obszarze może otworzyć nowe możliwości.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Macedonia, oficjalnie Republika Macedonii, to kraj położony w centralnej Półwyspu Bałkańskiego w Europie Południowo-Wschodniej. Jest jednym z państw-sukcesorów byłej Jugosławii, z której ogłosiło niepodległość w 1991 roku.

Położony w północno-zachodnim regionie Macedonii, Struga posiada silny system edukacji. Uniwersytety jako Międzynarodowego Uniwersytetu Struga i FON University dodaje większą wartość do standardów edukacyjnych Struga. Te uczelnie nie tylko daje wiedzę, ale również rozwijać swoje umiejętności i cechy dla lepszej przyszłości.

LLM Struga - Weź LLM Struga. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w jurysdykcji

International University of Struga
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Macedonia Struga

Entuzjazm i chęć przyczynienia się do rozwoju szkolnictwa wyższego były jedynym motywem, który prowadzimy do właściwego formowania Euro College - Struga. Pierwsze kroki rozpoczęły się od akademickiego