Filter
Magister Prawa
Macedonia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Macedonia - programów LLM Macedonia LLM

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Macedonia 's duże bogactwo atrakcji przyrodniczych i kulturowych sprawiają, że atrakcyjne miejsce gości. Skopje jest kraj 's politycznych, kulturalnych, gospodarczych, a ośrodek akademicki i ma kilka uniwersytetów.

LLM Macedonia - Weź LLM Macedonia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

International University of Struga

Entuzjazm i chęć przyczynienia się do rozwoju szkolnictwa wyższego były jedynym motywem, który prowadzimy do właściwego formowania Euro College - Struga. Pierwsze kroki r ... [+]

Mistrz w jurysdykcji

Entuzjazm i chęć przyczynienia się do rozwoju szkolnictwa wyższego były jedynym motywem, który prowadzimy do właściwego formowania Euro College - Struga. Pierwsze kroki rozpoczęły się akademicką szczerością, sposób, w jaki wybraliśmy, jest trudniejszy, ale zamierzamy nalegać więcej i zbudować instytucję wyższego wykształcenia, która byłaby w zgodzie ze światem, instytucją, która zapewni naukę z taką jakością zapewnić wkład w rozwój nauczania w zakresie badań nad pracą. Zmotywowani wsparciem wielu zagranicznych instytucji i kraju, kontynuują bezpieczniejsze kroki bez rozróżnienia przez wszystkie trudności, ponieważ mamy jasną wizję i misję. Wsparcie brytyjskiego uniwersytetu "Kensington College of Business" renomowanej grupy New grade, centrum badań European Business Competence License (EBCL), British Business Group, którego zadaniem jest zrozumienie określonych standardów przemysłowych. Mieliśmy także wielkie znaczenie dla wsparcia "American Heritage University" i College of London - "London City College". Chcielibyśmy wyrazić wielkie podziękowania wszystkim ambasadorom, wybitnym twarzom i instytucjom, które odwiedzały nasz kampus i wspierały nas w naszej pracy. W roku akademickim 2007/2008 zaczęliśmy jako Euro College z trzema wydziałami, aw 2008 roku przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w Republice Macedonii zdobyliśmy akredytację dla dwóch nowych instytutów, Instytutu Polityki i Europeistyki, Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Gospodarczego i zarządzanie ekologiczne, co było przyczyną zmiany nazwy w "International University of Struga.... [-]

Macedonia Struga
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku