LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Luksemburg - programów LLM Luksemburg LLM

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

Zaoczne LLM Luksemburg - Weź Zaoczne LLM Luksemburg. Wszystkie Zaoczne LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Luksemburg Luxembourg City

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) jest jednym z najważniejszych programów w tej dziedzinie oferowanych w Europie kontynentalnej. Opcja prawa funduszy inwestycyjnych w drugim półroczu drugiego roku jest kwalifikacją prawną unikalną w Europie. https://wwwen.uni.lu/studies/fdef/master_en_droit_bancaire_et_financier_europeen_ll_m