W niepełnym wymiarze czasu LLM Luksemburg - programów LLM Luksemburg LLM

W niepełnym wymiarze czasu LLM Luksemburg - programów LLM Luksemburg LLM

Magister prawa

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

W niepełnym wymiarze czasu LLM Luksemburg - Weź W niepełnym wymiarze czasu LLM Luksemburg. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Luksemburg Luxembourg City

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) jest jednym z najlepszych programów w tej dziedzinie oferowanych w Europie kontynentalnej. Opcja prawa funduszy inwestycyjnych w drugim półroczu drugiego roku jest kwalifikacją prawną unikalną w Europie. [+]

O

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) jest jednym z najlepszych programów w tej dziedzinie oferowanych w Europie kontynentalnej. Opcja prawa funduszy inwestycyjnych w drugim półroczu drugiego roku jest kwalifikacją prawną unikalną w Europie.

Master koncentruje się na badaniu trzech podstawowych filarów - prawa bankowego, papierów wartościowych i rynków kapitałowych oraz ustawy o funduszach inwestycyjnych - lub ustawach zbiorowego inwestowania (CIS) - w ramach prawa Unii Europejskiej, prawa luksemburskiego i prawa porównawczego.

W skład zespołu dydaktycznego wchodzą wykładowcy akademiccy i renomowani praktycy, specjalizujący się w prawie bankowym i finansowym.... [-]