LAWSTUDIES.PL

Zaoczne LLM Luxembourg City - programów LLM Luxembourg City LLM , Luxembourg City

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

Luksemburg jest małe miasto i stolica Wielkiego Księstwa Luksemburga. Miasto jest centrum edukacji, ponieważ ma wiele znanych instytucji edukacyjnych, takich jak University of Luxembourg.

Zaoczne LLM Luxembourg City - Weź LLM Luxembourg City. Wszystkie LLM program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2019 Luksemburg Luxembourg City

Master en Droit Bancaire et Financier Européen (LL.M.) jest jednym z najważniejszych programów w tej dziedzinie oferowanych w Europie kontynentalnej. Opcja prawa funduszy inwestycyjnych w drugim półroczu drugiego roku jest kwalifikacją prawną unikalną w Europie. https://wwwen.uni.lu/studies/fdef/master_en_droit_bancaire_et_financier_europeen_ll_m