Filter
Magister Prawa
Liban Lebanon Online Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Lebanon Online - programy LLM Lebanon Online - LLM Lebanon Online

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Liban-oficjalnie nazywany Republiki Libańskiej. To znajduje się w East Mediterranean. Wielu ludzi w kraju mają dostęp do edukacji, która jest w zasadzie podzielone szkolnictwa podstawowego, pierwotnego i wtórnego, a także wyższe.

LLM Lebanon Online - Weź LLM Lebanon Online. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

American University Of Technology

AUT ma przyjemność zaoferować społeczność zastępstwa procesowego w Libanie okazję poszerzyć swoją wiedzę prawną, konieczne z globalizacji oraz obecność międzynarodowych f ... [+]

Szczegóły programu LLM

AUT ma przyjemność zaoferować społeczność zastępstwa procesowego w Libanie okazję poszerzyć swoją wiedzę prawną, konieczne z globalizacji oraz obecność międzynarodowych firm w tej dziedzinie poprzez połączenie sił z Uniwersytetu w Londynie do zaoferowania jedną z najlepiej ocenianych programów LLM w świat. Mając obsługiwane wiele wspólnych przedsięwzięć akademickich z uczelni w Europie i Stanach Zjednoczonych od ponad 10 lat, AUT przynosi swoje międzynarodowe doświadczenie, aby zapewnić sukces tego aktualnego programu.

University of London Programów Międzynarodowych

Test University of London jest jednym z najstarszych, największych i najbardziej zróżnicowanych uczelni w Wielkiej Brytanii. Federacją instytucji szkolnictwa wyższego, badań naukowych opartych na University of London jest zobowiązana do licencjackich i / lub podyplomowe nauczanie najwyższej jakości w środowisku badawczym. Zasięg i zakres działalności w ramach Uniwersytetu zapewnia jej unikalny charakter i wysoki poziom wyróżnieniem. Założona w 1858 roku, University of London International absolwentów, programów "dawniej znany jako system zewnętrzny" zarządza większość kursów kształcenia na odległość Uczelni, aby Uniwersytet stopni Londynie dostępne dla studentów przebywających za granicą, którzy z tego czy innego powodu nie mogła opuścić swoje kraje macierzyste do badań. ... [-]

Liban Lebanon Online
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku