Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Legal Studies, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Wielu studentów ma nadzieję na zdobycie wyższego wykształcenia po ukończeniu studiów licencjackich. Dla osób zainteresowanych dziedziną prawa, uzyskanie stopnia LLM może dać im doświadczenie w wybranym przez nich zakresie, przygotowując ich do sukcesu w przyszłej karierze.

Co to jest LLM w badaniach prawnych? Tego typu program zazwyczaj daje studentom pełne zrozumienie problemów prawnych w świecie biznesu. Kursy zazwyczaj obejmują szerokie rodzaje prawa, w tym regionalne, handlowe, handlowe i środowiskowe. Poprzez studia przypadków, prezentacje i projekty studenci mogą dowiedzieć się o prawach człowieka i rozwiązywaniu sporów. Celem tego programu jest zazwyczaj uświadomienie studentom międzynarodowych praw i ich wpływu na biznes.

Uczniowie zwykle rozwijają umiejętności, gdy są zapisani do programu LLM. Kilka z nich, takich jak analityczne myślenie i rozwiązywanie problemów, umożliwia studentom pełne zrozumienie złożonych problemów prawnych i rozwiązań projektowych, a także może doprowadzić do awansu zawodowego. Inne, takie jak umiejętności komunikacyjne, są przydatne zarówno w dziedzinie kariery, jak i osobistych dziedzinach życia.

Koszt programu LLM jest różny w różnych szkołach. Każda uczelnia oferuje różne programy i ma własne czesne, więc koszt może być bardzo różny, szczególnie między szkołami znajdującymi się w różnych krajach.

Popyt na osoby z wykształceniem prawniczym rośnie wraz z postępem technologicznym i globalnym handlem. Niektórzy uczniowie stają się paralegalami. Inni wolą pracować jako asystenci prawni. Wielu wykorzystuje swoją wiedzę, aby zostać profesorami prawnymi, podczas gdy inni kontynuują swoją edukację i ostatecznie stają się prawnikami. Praca jako konsultant prawny jest często dostępna, a studenci mogą pracować jako analitykowi prawnemu i badaczowi.

Wiele szkół na całym świecie rozpoznaje potrzeby uczniów na elastyczne zajęcia. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, uniwersytety oferują więcej zajęć online niż kiedykolwiek wcześniej. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej

6 Wyniki z Legal Studies

Yunnan University

Założony w 1933 r. Wydział Prawa Uniwersytetu w Yunnan University był jedną z najwcześniejszych szkół prawniczych w południowo-zachodniej części Chin. W 1952 r. Wydział z ... [+]

Założony w 1933 r. Wydział Prawa Uniwersytetu w Yunnan University był jedną z najwcześniejszych szkół prawniczych w południowo-zachodniej części Chin. W 1952 r. Wydział został przeniesiony do Chongqing na podstawie krajowej korekty wydziału, wraz z innymi szkołami prawnymi tworząc Southwest College of Political Science and Law. W 1980 r. Wydział Prawny Uniwersytetu w Yunnan University został przebudowany i zaczął zapisywać nowych studentów w następnym roku. W 1999 r. Wydziały prawa i prawa gospodarczego byłego Yunnan Junior College of Politics and Law połączyły się w nową Szkołę Prawa Yunnan University , będącą najważniejszym ośrodkiem edukacji i badań prawnych w prowincji Yunnan.... [-]

Chiny Kunming
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
BPP University

The LLM [Law Conversion] jest idealnym rozwiązaniem dla absolwentów nieposiadających prawa, aby przejść na karierę prawną. Od wykwalifikowanych prawników, adwokatów i sęd ... [+]

The LLM [Law Conversion] jest idealnym rozwiązaniem dla absolwentów nieposiadających prawa, aby przejść na karierę prawną. Od wykwalifikowanych prawników, adwokatów i sędziów zdobędziesz praktyczną podstawę prawną.

Rekruterzy aktywnie poszukują studentów posiadających różnorodne, zbywalne umiejętności, a wiele firm rekrutuje połowę swoich stażystów z wykształcenia non-law (GDL). LLM [Konwersja Praw] zapewnia, że ​​możesz wykazać się wyższymi kompetencjami podczas ubiegania się o umowy szkoleniowe i projekty dla uczniów, koncentrując się na badaniach i zapewnieniu możliwości stosowania prawa w praktyce.

Po pomyślnym ukończeniu możesz przejść bezpośrednio do Kursu praktyki prawnej (LPC), jeśli chcesz zostać radcą prawnym lub Kursem Profesjonalnym Baru (BPTC), jeśli chcesz zostać adwokatem. Ponadto, studenci będą również ukończyć studia z międzynarodowo uznanymi kwalifikacjami samodzielnego Mistrza... [-]

Wielka Brytania London
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 18 miesięcy
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Universidad Católica de Valencia

Magistra prawa na Katolickim Uniwersytecie w Walencji (zwanej MUAB) jest oficjalnym programem, aby zapewnić, że studenci nabywają umiejętności niezbędnych do praktyki pra ... [+]

.

Master „s Degree prawa na Katolickim Uniwersytecie w Walencji (dalej MUAB) jest oficjalnym programem, aby zapewnić, że studenci nabywają umiejętności niezbędnych do praktyki prawa.

Ustawa 34/2006, z dnia 30 października, dostęp do zawodów adwokatem sądów wymaga, aby w celu wykonywania prawa w Hiszpanii, wszyscy ci, którzy osiągnęli stopień (stopnie) lub w prawo, muszą pokonać Ponadto, co następuje:

Szkolenie prowadzące do przyznania oficjalnego tytułu Mistrza (90 ECTS), który obejmuje okres szkolenia nadzorowane staż zewnętrzny 30 ECTS. Ocena dostępu do zawodów prawniczych.

MUAB ma następujące cechy:... [-]

Hiszpania Valencia
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The John Marshall Law School, Chicago, Illinois

Przeznaczony dla wykwalifikowanych prawników z wykształceniem prawa z innych krajów, LLM Johna Marshalla w USA Legal Studies zapewnia studentom zagranicznym prawnikiem z ... [+]

Teraz jest czas, aby zarobić LLM w USA studia prawnicze na John Marshall Law School w Chicago. Przeznaczony dla wykwalifikowanych prawników z wykształceniem prawa z innych krajów, LLM Johna Marshalla w USA Legal Studies zapewnia studentom zagranicznym prawnikiem z dostosowanym studiów jak najlepiej spełnia ich celów zawodowych i potrzeb zawodowych.

Przyjmujemy studentów na semestr zimowy, zapewniając możliwość uzupełnienia programu LLM w dwa semestry lub dziewięciu miesięcy. Studenci mogą również rozpocząć naukę w semestrze wiosennym, ale nie zakończą się do następnego grudnia. Jednakże, studenci, którzy chcą wziąć mniej punktów za semestr, mogą potrzebować do pięciu semestrów, aby ukończyć program studiów. Uczniowie muszą pomyślnie ukończyć 24 godziny kredytowe, aby uzyskać LLM w badaniach prawnych USA. Uczniowie w tym programie LLM zazwyczaj trwać od 9-12 kursy zarobić stopnia.... [-]

Stany Zjednoczone Chicago
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 5 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Amsterdam

W ramach programu wykładowców i badaczy z różnych zagranicznych środowisk współpracować. Wydział Prawa i Vrije Universiteit Amsterdam jest charakterystyczne w uzyskaniu j ... [+]

W ramach programu wykładowców i badaczy z różnych zagranicznych środowisk współpracować. Wydział Prawa w VU Amsterdamie jest charakterystyczny posiadaniem jednolitego prawa UE, prawa międzynarodowego publicznego, zarządzania Internetem i teorii prawa wszystkim w jeden wspólny program badawczy. Takie podejście pozwala na szerokie, a jednocześnie w głębi, analizy ponadnarodowych kwestiach prawnych. Studenci mogą zaprojektować własny program zgodnie z osobistymi preferencjami: praktycznym, akademickim, publicznym, cywilnym, ekonomicznym, teoretycznym i społecznym.

STRUKTURA PROGRAMU

Badania ponadnarodowe prawne jest w pełnym wymiarze godzin, roczny program studiów podyplomowych, organizowanych jako specjalizacja Mistrza VU Ustaw (LLM). Jego program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę dotyczące kwestii europejskich i międzynarodowych, którzy są pasjonatami zwiedzania kontekst polityczny, gospodarczy i społeczny prawa. Będziesz przestrzegać:... [-]

Niderlandy Amsterdam
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
The University of Oklahoma - College of Law

US Studia prawnicze specjalizacja pozwala prawników zagranicznych wykształconych zdobyć wykształcenie ogólne w zakresie prawa amerykańskiego i kwestii prawnych. Uczniowie ... [+]

US Studia prawnicze specjalizacja pozwala prawników zagranicznych wykształconych zdobyć wykształcenie ogólne w zakresie prawa amerykańskiego i kwestii prawnych. Uczniowie zachęcani są do dostosowania programu nauczania do dopasowania ich zindywidualizowanych potrzeb i kursy mogą być wybrane, aby pomóc uczniowi przygotować się do podjęcia egzaminu bar w Stanach Zjednoczonych.

Kursy na terenie USA Studia prawnicze specjalizacji może obejmować postępowania cywilnego, umowy, prawa konstytucyjnego, prawa karnego, prawa własności i czynów, między innymi.

LL.M. Studia prawnicze w USA może być zakończona w ciągu jednego roku studiów w pełnym wymiarze godzin.... [-]

Stany Zjednoczone Norman
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku