LAWSTUDIES

Prawo pracy Londyn - programów Prawo pracy Londyn Prawo pracy, Londyn

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

Doświadczenie w zakresie Prawa Pracy zwiększy możliwości rozwoju kariery dla tych, którzy chcą praktykować prawo lub pracy w dziedzinie związanej z stosunków pracy i rynku pracy. LLM w prawie zatrudnienia absolwentów wprowadzić na rynek pracy jako konsultantów, doradców, litigators i liderów korporacji, firm, agencji rządowych, organizacji pozarządowych, związków zawodowych i innych organizacji.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Prawo pracy Londyn - Weź LLM Londyn. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Prawo pracy, Londyn Filter

Master of Laws (LLM) w prawie pracy i praktyce przez kształcenie na odległość (De Montfort University)

Informa Connect
Wielka Brytania, Londyn
Magister prawa (LLM)
11 Sep 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
01 Sep 2020
Język angielski
Online

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa pracy, pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy.

Czytaj więcej

Prawo pracy (LLM)

Middlesex University London
Wielka Brytania, Londyn + 1 Więcej
Magister prawa (LLM)
01 Oct 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne

Program umożliwia studentom specjalizować się w tematy związane z prawem pracy, wyposażając je w kompleksowej wiedzy na temat procesów prawnych regulujących stosunki pracy i u ...

Czytaj więcej