LAWSTUDIES.PL

Prawo pracy Europie - Prawo pracy programów Prawo pracy w Europie

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Doświadczenie w zakresie Prawa Pracy zwiększy możliwości rozwoju kariery dla tych, którzy chcą praktykować prawo lub pracy w dziedzinie związanej z stosunków pracy i rynku pracy. LLM w prawie zatrudnienia absolwentów wprowadzić na rynek pracy jako konsultantów, doradców, litigators i liderów korporacji, firm, agencji rządowych, organizacji pozarządowych, związków zawodowych i innych organizacji.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Prawo pracy Europie - Weź Prawo pracy Europie. Wszystkie Prawo pracy i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Prawo pracy, Europie Filter

Prawo pracy (LLM)

Middlesex University London
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Londyn UK Online + 2 więcej

Program umożliwia studentom specjalizować się w tematy związane z prawem pracy, wyposażając je w kompleksowej wiedzy na temat procesów prawnych regulujących stosunki pracy i ustawowych praw w Wielkiej Brytanii, poprzez systematyczną i krytyczną zrozumienia ram prawnych regulujących umowy o pracę, rekrutacja, zwolnienia i dyskryminacji w miejscu pracy.

Master of Laws (LLM) w prawie pracy i praktyce przez kształcenie na odległość (De Montfort University)

Informa Connect
Online Zaoczne 2 lat(a) Wrzesień 2020 Wielka Brytania Londyn

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa pracy, pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy.