Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Prawo pracy, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Ci, którzy utrzymują LLM w prawa pracy są ekspertami w dziedzinie prawa i przepisów kontrolujących relacja pracodawca-pracownik. Uzyskanie tego stopnia jest świetnym rozwiązaniem dla prawników, którzy chcą otworzyć swoje możliwości zawodowe, jak jest stale wysoki popyt na wiedzy w zakresie prawa pracy.

 

Ci, którzy chcą realizować Wyższe prawnej często pytają, co jest LLM prawa pracy? Zasadniczo, jest to, że absolwent studiów zapewnia studentom pogłębionej wiedzy z przepisów ustawowych i wykonawczych związanych z zatrudnieniem. Mogą one obejmować badanie przepisów dotyczących dyskryminacji, uzwiązkowienia, molestowanie seksualne i bezpieczeństwo warunków pracy.

 

Istnieje wiele korzyści, do ukończenia LLM w prawa pracy. Jedną z nich jest fakt, że prawnicy prawa pracy są zawsze wysoko cenione, nawet w trudnych warunkach gospodarczych.To dlatego, że wiedza prawników zatrudnienia jest niezbędna, gdy przedsiębiorstwa są na wzrost lub cierpiących na spadek.

 

Koszt LLM w prawa pracy będzie zależeć od wielu zmiennych, w tym instytucji, kraju i ilości czasu studenta potrzebny do ukończenia wymagań kursu. W związku z tym, przyszli studenci mogą uznać za korzystne, aby dokładnie przejrzeć czesne i inne powiązane koszty, gdy badania idealny do szkoły, w której się zapisać.

 

Istnieje wiele możliwości kariery, które otwierają raz LLM Prawo Pracy zostało uzyskane. Ci, którzy posiadają ten stopień może iść do tradycyjnej praktyki prywatnej, albo na własną rękę lub przyłączając się do kancelarii. Dodatkowo pozycje mogą być dostępne jako korporacyjnej rady w domu lub z agencji rządowych, które egzekwują prawa pracy.

 

Aplikacje online ułatwiają rozpocząć podróż do następnego poziomu swojej kariery prawniczej. Wystarczy przejrzeć najlepsze opcje, patrząc na listę programu i przeglądu swoich wymagań za złożenie wniosku online. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Prawo pracy

Middlesex University London

Program umożliwia studentom specjalizować się w tematy związane z prawem pracy, wyposażając je w kompleksowej wiedzy na temat procesów prawnych regulujących stosunki prac ... [+]

Będziesz pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa jako przedmiotu akademickiego; nabywanie systematycznego zrozumienia prawnych procesów, metod i koncepcji, kontekstu społecznego i politycznego, w którym odbywają się procesy prawne i odpowiednich koncepcji teoretycznych prawa.

Maksymalizując swój potencjał naukowy i doskonalenia umiejętności rozwiązywania problemów w kontekście transnarodowym poprzez nabycie systematycznego i krytycznego zrozumienia skomplikowanych zagadnień prawnych, ekonomicznych, kulturowych, etycznych i politycznych informując stosunków pracy i przepisów antydyskryminacyjnych w Wielkiej Brytanii i Europie można poprawić swój rozwój zawodowy i horyzonty.... [-]

Wielka Brytania Londyn UK Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Informa Connect

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa pracy, pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy. ... [+]

Popraw swoje perspektywy zawodowe, zdobywając tytuł magistra prawa pracy, pozostając w pełnym wymiarze czasu pracy

Przegląd kursu

Ten wyjątkowy program w prawie pracy i praktyce pozwoli Ci:

Analizuj, interpretuj i stosuj prawo pracy w praktyce.Zdobądź przewagę konkurencyjną w trudnych warunkach rynkowych - zwiększ swoje umiejętności w tym kluczowym momencie.Osiągnij uznaną brytyjską kwalifikację uniwersytecką, łącząc zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z badaniem.Ucz się od kluczowych praktyków branży i naukowców i czerp korzyści bezpośrednio z ich wglądu i bezcennych komentarzy.Zastosuj swoją naukę i nowe umiejętności do swojej pracy natychmiast i pomóż rozwijać swoją karierę.Dostosuj program do swoich potrzeb, badając własne unikalne połączenie modułów z tego i innych programów DeLontfort LLM.Ucz się w szybszym tempie - postępuj zgodnie z „przyspieszoną trasą” i ukończ LLM w ciągu 15 miesięcy.... [-]
Wielka Brytania Londyn
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku