LAWSTUDIES.PL

Zaoczne Sądownictwo karne Glasgow - programów Sądownictwo karne Glasgow Sądownictwo karne , Glasgow

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Student, który chce kontynuować karierę w dziedzinie egzekwowania prawa, może zbadać sprawiedliwość w sprawach karnych. Badania nad sprawami karnymi informują studentów o wewnętrznym funkcjonowaniu systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ci, którzy studiują to pole, mogą stać się funkcjonariuszami policji, śledczymi w sprawach przestępczości, urzędnikami, korektorami lub paralegalami.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Glasgow to największe miasto w Szkocji, z populacją około 600.000 w samym mieście, a ponad 2 mln, jeśli okoliczne miasteczka w Clydeside konurbacji są brane pod uwagę.

Zaoczne Sądownictwo karne Glasgow - Weź Sądownictwo karne Glasgow. Wszystkie Sądownictwo karne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Sądownictwo karne, Glasgow Filter

LLM sprawiedliwości w sprawach karnych i karno zmiany

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Glasgow + 1 więcej

LLM / MSc in Criminal Justice i karnego zmian bada zakres odpowiedzi prawnych, politycznych i społecznych na całym świecie, do tego, co jest powszechnie znane jako "kryzys karnego".