LAWSTUDIES.PL

Zaoczne Sądownictwo karne Canterbury - programów Sądownictwo karne Canterbury Sądownictwo karne , Canterbury

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Sprawiedliwość karna to dziedzina nauki, w której studenci uczą się na temat systemów wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa karnego i teorii dotyczących zachowań przestępczych. Ten temat jest korzystny dla każdego, kto chce wejść w karierę w egzekwowaniu prawa.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Canterbury to zabytkowe miasto katedralne, a nazwa oznacza "ludzie Kent twierdza 's ". Jest domem dla czterech uniwersytetów i kilku innych instytucji szkolnictwa wyższego, które pokrywają 25% dorosłej populacji Canterbury.

Zaoczne Sądownictwo karne Canterbury - Weź Sądownictwo karne Canterbury. Wszystkie Sądownictwo karne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Sądownictwo karne, Canterbury Filter

LLM (Międzynarodowy wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych)

University of Kent, Kent Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 - 28 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Canterbury + 1 więcej

Międzynarodowy wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych będzie szczególnie interesujący dla tych, którzy pracują, zamierzają pracować lub interesują się międzynarodowymi i ponadnarodowymi wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych, sprawiedliwością karną i prawami człowieka szerzej.