LAWSTUDIES.PL

Zaoczne Sądownictwo karne Ohio - programów Sądownictwo karne Ohio Sądownictwo karne , Ohio

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Badanie naukowe w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych obejmuje jak system sądownictwa karnego działa poprzez sądy, organy egzekwowania prawa i zakłady naprawcze. Obejmuje teorie zachowań przestępczych. Studenci, którzy chcą pracować w zakresie egzekwowania prawa, mogą skorzystać z tego pola.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Zaoczne Sądownictwo karne Ohio - Weź Sądownictwo karne Ohio. Wszystkie Sądownictwo karne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Sądownictwo karne, Ohio Filter

LLM w międzynarodowym prawie karnym

Case Western Reserve University School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cleveland + 1 więcej

Focus on międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i przepisy bezpieczeństwa narodowego. Drugi semestr externship dostępne dla studentów rozpoczynających się w semestrze zimowym.