LAWSTUDIES.PL

Zaoczne Sądownictwo karne Cleveland - programów Sądownictwo karne Cleveland Sądownictwo karne , Cleveland

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

"Kryminologia LLM zapewnia prawnego fundacji lub tła w skrzydłem przestępców natomiast przekonać jury, że nie są winne ich złe czyny. Po zakwalifikowaniu, ludzie często odwołują się do was jako uosobienie prawnej umysłu. "

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Cleveland, Ohio rozpoczął jako centrum produkcji i jest dziś najbardziej znany do trzymania Rock and Roll Hall of Fame. Ma sporo szkół, uniwersytetów i ośrodków badawczych.

Zaoczne Sądownictwo karne Cleveland - Weź Sądownictwo karne Cleveland. Wszystkie Sądownictwo karne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Sądownictwo karne, Cleveland Filter

LLM w międzynarodowym prawie karnym

Case Western Reserve University School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cleveland + 1 więcej

Focus on międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i przepisy bezpieczeństwa narodowego. Drugi semestr externship dostępne dla studentów rozpoczynających się w semestrze zimowym.