LAWSTUDIES.PL

Zaoczne Sądownictwo karne Ameryka Północna - Sądownictwo karne programów Sądownictwo karne w Ameryka Północna

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Sprawiedliwość karna to dziedzina nauki, w której studenci uczą się na temat systemów wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa karnego i teorii dotyczących zachowań przestępczych. Ten temat jest korzystny dla każdego, kto chce wejść w karierę w egzekwowaniu prawa.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Zaoczne Sądownictwo karne Ameryka Północna - Weź Sądownictwo karne Ameryka Północna. Wszystkie Zaoczne Sądownictwo karne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Sądownictwo karne, Ameryka Północna Filter

LLM w międzynarodowym prawie karnym

Case Western Reserve University School of Law
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Cleveland + 1 więcej

Focus on międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i przepisy bezpieczeństwa narodowego. Drugi semestr externship dostępne dla studentów rozpoczynających się w semestrze zimowym.