Programy LLM Prawo administracyjne, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Programy LLM Prawo administracyjne, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

LLM Prawo administracyjne

Ci, którzy są zainteresowani kontynuowaniem nauki prawa może warto rozważyć zdobywając LLM lub magister prawa. To uznanych międzynarodowo stopień koncentruje się na wielu różnych dziedzinach, a prawo administracyjne jest dobre dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat przepisów i zasad.

Co to jest LLM w prawie administracyjnym? Program ten koncentruje się na specjalistycznej dziedzinie prawa, która zajmuje się regulacjami rządowymi, precedensów i zasad biura w lokalnych, stanowych i federalnych poziomach. Podczas gdy każdy program oferuje różne kursy, przykłady klas obejmują organizację agencji, proces administracyjny, prawo do powiadomienia i słuchu, teoria działań administracyjnych, ogłaszania i determinację regulacji administracyjnych, stojąc, kontroli sądowej, stosowania oraz ustawy o postępowaniu administracyjnym.

Magister prawa daje absolwentom nogę nad konkurencją w miejscu pracy, i to pomaga im uzyskać wyższy dochód.Ilość informacji, które ukończył z LLM w prawie administracyjnym ma jest tak rozległy i skomplikowany, że często zarabiają więcej niż nawet prawnika karnego. Dla tych, którzy już pracują w tej dziedzinie, LLM może prowadzić do podwyższenia wynagrodzeń lub promocji.

Istnieją programy, prawa administracyjnego oferowane na uniwersytetach na całym świecie. Kwota pieniędzy potrzeba, aby zarobić LLM zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja szkoły, czasu trwania programu i potrzeb ucznia. Zaleca się, aby skontaktować się ze szkołą, aby dowiedzieć się o koszty.

Prawnicy administracyjne mają wiele możliwości kariery do wyboru. Mogą pracować w różnych obiektach, obejmujące wiele oddziałów i poziomów obu organizacji rządowych i pozarządowych. Absolwenci z ich LLM mogą napisać komentarz przepisów agencyjne, i analizy na temat proponowanych przepisów, i bronić, rozstrzygania lub ścigania spraw dotyczących naruszenia przepisów.

Teraz jest idealny czas, aby znaleźć LLM w administracyjnego programu Prawa. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Magister Prawa Konstytucyjnego I Administracyjnego

Grupo Tiradentes
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 374 godziny March 2019 Brazylia Aracaju

Jedną z najbardziej uderzających cech ustawy z Socjaldemokratycznej członkowskim jest wyższość Konstytucji. W efekcie, teoria tworzenia uczy, że tak zwany blok konstytucyjny jest tworzona według zasad podstawowych praw i gwarancji i organizacji państwa i uprawnień, które są nazywane jako istotny wymogami konstytucyjnymi. [+]

Mechanizmy różnicowe golfowe

Jedną z najbardziej uderzających cech ustawy z Socjaldemokratycznej członkowskim jest wyższość Konstytucji. W efekcie, teoria tworzenia uczy, że tak zwany blok konstytucyjny jest tworzona według zasad podstawowych praw i gwarancji i organizacji państwa i uprawnień, które są nazywane jako istotny wymogami konstytucyjnymi. W tym scenariuszu, gałęzie prawa konstytucyjnego i prawa administracyjnego są niepodważalne centralnego w realizacji konstytucyjnych zasad i umieścić je zasad wynikających. Istotne jest zatem, że podmioty prawne zrozumienie teorii i praktyki, które wspierają decyzje sądowe i administracyjne w państwie Brazylii. Wprowadzona w tej rzeczywistości, kurs specjalizacja prawa konstytucyjnego i administracyjnego Uniwersytetu Center Tiradentes (unit-AL) we współpracy z Superior Law School (ESA - OAB / AL) proponuje multidyscyplinarne absolwent, teoretyczną i praktyczną, której celem jest aktualizacja i tworzenie profesjonalnych stanie działać w obszarach różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa publicznego. Jest to nowatorski projekt, gdyż obejmuje zagadnienia i praktyki związane z różnymi zawodami prawniczymi. Jest to w celu ułatwienia tej specjalizacji, dlaczego konieczne było partnerstwa University Center Tiradentes (unit-AL) oraz Wyższej Szkoły Prawa (ESA- OAB / AL). Podejście stosowane w trakcie przechodzi do rozważenia potrzeb zawodowych prawników i nowych wyzwań w szkoleniu studia prawnicze.... [-]


Masters W Prawie Administracyjnym I Regulacji Rządowych

ITAM - Instituto Tecnológico Autónomo de México
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat July 2018 Meksyk

Departament Prawa Instytutu Autonomicznego Meksyku oferuje magistra prawa administracyjnego i regulacja konieczność zapewnienia alternatywnej edukacji prawnej na wysokim poziomie w dziedzinach życia społecznego, które wymagają wysoce wyspecjalizowane. [+]

Departament Prawa Instytutu Autonomicznego Meksyku oferuje magistra prawa administracyjnego oraz rozporządzenia o konieczności zapewnienia alternatywnej edukacji prawnej na wysokim poziomie w dziedzinach życia społecznego, które wymagają wysoce specjalistycznej i ze względu na brak specjalistów wizja i szkolenia, które obejmuje prawo i społeczne zagadnienia z perspektywy, która zmierza największe korzyści społeczne.

Mistrz jest odpowiedzią na przekształcenia administracji publicznej i prawa administracyjnego, aby bardziej efektywnie i skutecznie radzić sobie z ich obowiązków sposób.

Otwarcie w bardzo dynamicznym i doskonałej techniki, takie jak rozwój sektorów energii i telekomunikacji; rozbudowa stosunków rynkowych i rosnącej konkurencji; pogorszenie stanu środowiska i konieczność lepszego wykorzystania zasobów naturalnych, między innymi, dają prawo funkcję społeczną pierwszej kolejności. Znajomość prawa jako składnik społecznego, który wywołuje skutki ma zasadnicze znaczenie dla decydentów. W tej sytuacji, ITAM oferuje alternatywny tła i wiedzy generacji edukacyjny wspierany przez prestiż Wydziału Prawa i obsługiwany przez doświadczenie i jakość w dziedzinie ekonomii i polityki publicznej, co pozwala nam oferować edukację prawną interdiscipline wartość najlepsza w kraju dodawany.... [-]