LAWSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Prawo amerykańskie Programy, Wyszukaj najlepszy Prawo amerykańskie programy tutaj! - Prawo amerykańskie

LLM lub magister prawa stanowi wprowadzenie do nowych obszarów zainteresowania do nich, jak również możliwość dalszego Specjalizujemy się w obszarach ich dotychczasowej praktyki i jest zwykle ograniczone do tych, którzy osiągnęli stan honor w swoich poprzednich badaniach prawnych.

Prawo USA jest badaniem amerykańskiego systemu prawnego i praktyk. Kursy i programy ogólnie dotyczą konstytucji Stanów Zjednoczonych, sposobu kształtowania i funkcjonowania sądów, federalizmu, ustalania statutów i źródeł prawnych.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Kształcenie na odległość Prawo amerykańskie Programy: Szukaj tutaj programów Prawo amerykańskie . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Prawo amerykańskie directely, zaoszczędzić czas i kontakt Prawo amerykańskie przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Prawo amerykańskie, Kształcenie na odległość Filter

LL.M. w prawie amerykańskim i międzynarodowym (online)

University of Dayton School of Law
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Dayton + 1 więcej

Od stycznia 2019 r. University of Dayton School of Law zaczął oferować opcję online dla studentów zainteresowanych ukończeniem LL.M. dyplom z prawa amerykańskiego i międzynarodowego.