LAWSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Prawo amerykańskie Ameryka Północna - Prawo amerykańskie programów Prawo amerykańskie w Ameryka Północna

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Badanie prawa amerykańskiego obejmuje sposób funkcjonowania systemu prawnego Stanów Zjednoczonych oraz sposób działania w amerykańskim środowisku prawnym. Wspólne obszary studiów obejmują konstytucję Stanów Zjednoczonych, metodologię common law, umiejscowienie statutów i naukę cytowania władzy prawnej.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często znany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu "Państwa ". Ponadto gromadzi ponad 310 milionów ludzi, co jest świat 's trzeci co do wielkości populacji. Obejmuje ona gęsto zaludnionych miast na rozległym przedmieściach i rozległych, obszarów niezamieszkałych i naturalnie piękne w tym samym czasie.

Kształcenie na odległość Prawo amerykańskie Ameryka Północna - Weź Prawo amerykańskie Ameryka Północna. Wszystkie Kształcenie na odległość Prawo amerykańskie program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Prawo amerykańskie, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

LL.M. w prawie amerykańskim i międzynarodowym (online)

University of Dayton School of Law
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Dayton + 1 więcej

Od stycznia 2019 r. University of Dayton School of Law zaczął oferować opcję online dla studentów zainteresowanych ukończeniem LL.M. dyplom z prawa amerykańskiego i międzynarodowego.