LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone - programów LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone LLM Europejskie prawo

LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone - programów LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone LLM Europejskie prawo

LLM Europejskie prawo

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Umiejętności i koncepcje uczy się od studiowania prawa mogą zależeć od kraju, w którym odbywają się badania. W przeciwieństwie do niektórych studiów prawniczych, badanie prawa europejskiego może nauczyć studentów o prawdziwych pomysłach wykraczających poza jeden kraj.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone - Weź LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone. Wszystkie LLM Europejskie prawo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magister prawa (LLM) LLM Europejskie prawo Stany Zjednoczone. Zajrzyj kategorię} Magister prawa (LLM) zamiast.

Search for similar programs here