Filter
Magister Prawa
Szwecja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Prawo europejskie Szwecja - programów Prawo europejskie Szwecja Prawo europejskie

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Umiejętności i koncepcje uczy się od studiowania prawa mogą zależeć od kraju, w którym odbywają się badania. W przeciwieństwie do niektórych studiów prawniczych, badanie prawa europejskiego może nauczyć studentów o prawdziwych pomysłach wykraczających poza jeden kraj.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Prawo europejskie Szwecja - Weź Prawo europejskie Szwecja. Wszystkie Prawo europejskie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Prawo europejskie, Szwecja

Lund University

Program studiów magisterskich w europejskim prawie gospodarczym zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych i teoretycznych aspektów europejskiego prawa gospodarcz ... [+]

Najstarszy program obejmujący europejskie prawo gospodarcze w Skandynawii zapewnia dogłębne zrozumienie zarówno praktycznych, jak i teoretycznych aspektów europejskiego prawa gospodarczego i funkcjonowania zasad rynku europejskiego w kontekście globalnym. Program stanowi solidne podstawy ram konstytucyjnych UE, które leżą u podstaw regulacji rynku europejskiego. Studenci są w stanie dostosować program do swoich zainteresowań i przyszłej kariery poprzez specjalizację, w szczególności w drugim roku trwania programu.

Moduły programowe / kursy

Kursy w programie 2-letnim:

Kursy obowiązkowe (z liczbą punktów w sumie 75): prawo konstytucyjne UE (12), negocjacje biznesowe (3), prawo rynku wewnętrznego (12), argumentacja i metodologia (3), prawo konkurencji UE (15), praca magisterska (30).Kursy obieralne (w sumie 45 punktów) w dziedzinach takich jak prawo konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe, prawo w erze cyfrowej i Europejskie Zawody Sądowe, itp.... [-]
Szwecja Lund
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku