LAWSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Prawo europejskie Programy, Wyszukaj najlepszy Prawo europejskie programy tutaj! - Prawo europejskie

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

Umiejętności i koncepcje uczy się od studiowania prawa mogą zależeć od kraju, w którym odbywają się badania. W przeciwieństwie do niektórych studiów prawniczych, badanie prawa europejskiego może nauczyć studentów o prawdziwych pomysłach wykraczających poza jeden kraj.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Kształcenie na odległość Prawo europejskie Programy: Szukaj tutaj programów Prawo europejskie . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Prawo europejskie directely, zaoszczędzić czas i kontakt Prawo europejskie przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Prawo europejskie, Kształcenie na odległość Filter

LLM Master of Laws of England

Leeds Beckett University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Ten kurs konwersji stanowi drogę do zawodu prawnika i pomoże Ci wyróżnić się z tłumu w tej wysoce konkurencyjnej dziedzinie. Łącząc wszystkie podstawowe moduły wymagane przez odpowiednie organizacje prawne, kurs ten przygotuje absolwentów niepublicznych do następnego kroku w kierunku zostania adwokatem lub adwokatem.