LLM Kostaryka - programów LLM Kostaryka LLM

LLM Kostaryka - programów LLM Kostaryka LLM

Magister prawa

LLM w Coast Rica to najlepszy wybór dla wielu zagranicznych studentów. Kostaryka przyciąga ludzi z całego świata na wspaniałe plaże, doskonałe surfing, lasy, wulkany oraz dzikich zwierząt, ale jest też kilka wysokiej jakości zaawansowanych programów studiów prawniczych. LLM w Coast Rica jest ekscytujące połączenie awansu, kariery przygody, i wzrostu kultury.

Kostaryka jest idealnym miejscem do zdobywania wiedzy w dziedzinie takiej jak prawa ochrony środowiska. Istnieją także programy na LLM w Kostaryce w tematach takich jak prawa międzynarodowego, praw człowieka, rozwiązywania sporów, prawa ochrony zdrowia oraz prawa gospodarczego. Studenci biorący udział w LLM w Kostaryce czeka wyzwanie nauczania zwykle, składający się z zajęć, badania i pracę magisterską. Poprzez badania case studies, teorii i wykorzystaniem symulacji przypadków, studenci zdobędą wszechstronną wiedzę prawa w danym obszarze zainteresowania.

Jeśli LLM w Kostaryce dźwięku jak co szukasz, a następnie przewiń listę programów poniżej i znaleźć kolejny krok w swojej karierze!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Magister prawa (LLM) Magister prawa Kostaryka. Zajrzyj kategorię} Magister prawa (LLM) zamiast.

Search for similar programs here