LLM Kazachstan - programów LLM Kazachstan LLM

LLM Kazachstan - programów LLM Kazachstan LLM

Magister prawa

Coraz więcej osób odkrywa Kazachstanu dla biznesu, podróży oraz pracy. Jest to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć jest zanurzony w kulturze natomiast zarabiać podyplomowe studia prawnicze. Studenci spotkają przyjaznych i gościnnych mieszkańców, nowoczesnych miast, urokliwe wsie i piękne krajobrazy. LLM w Kazachstanie może okazać się przyjemne i stymulujące intelektualnie doświadczenie.

Studenci zdobywając LLM w Kazachstanie może oczekiwać wymagający program, który zwykle składa się z zajęć, badania i pracę magisterską. Niektóre LLM w programach Kazachstan odbędzie międzynarodowej perspektywy, podczas gdy inni mogą zbliżyć prawo od centralnej perspektywy azjatyckiej. Studenci realizujące LLM w Kazachstanie będzie skupiać się na określonym obszarze zainteresowania, zdobywając wiedzę konieczne do kontynuowania kariery na wyższy poziom.

Przeglądaj programów poniżej i można dowiedzieć się więcej o na LLM w Kazachstanie. Twój poziom jest tam czeka na Ciebie!

Czytaj więcej

Program LL.M

KIMEP University
Stacjonarne 1 rok September 2019 Kazachstan Almaty

LL.M w prawie międzynarodowym to roczny program zapewniający specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego dla prawników i praktyków biznesu prowadzących transgraniczne transakcje prawne. [+]

Informacje o LL.M

LL.M w prawie międzynarodowym to roczny program zapewniający specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa międzynarodowego dla prawników i praktyków biznesu prowadzących transgraniczne transakcje prawne. KIMEP University stworzył LL.M w prawie międzynarodowym, uznając potrzebę kontynuowania edukacji prawnej na rynku kazachskim. Program został opracowany, aby dać uczniom możliwość podniesienia poziomu praktycznych umiejętności przy jednoczesnym pogłębieniu wiedzy teoretycznej z zakresu prawa. Studenci nabywają umiejętności czytania i interpretowania tekstów prawnych, krytycznego analizowania podstawowych zasad prawnych oraz przygotowywania pisemnych i ustnych argumentów w oparciu o prawidłowe rozumowanie. Program nauczania tłoczy konwencjonalne kursy powszechnie spotykane na kursach LL.M na całym świecie z tymi, które dotyczą określonego reżimu prawnego Kazachstanu, który stanowi warunek wstępny dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych.... [-]