LAWSTUDIES.PL

LLM Yaounde - programy LLM Yaounde - LLM Yaounde

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Naród Afryki Zachodniej może się poszczycić Kamerun szybko rozwijający system szkolnictwa wyższego. Uczelnie były nieliczne, aż do niedawna, ale wiele nowych szkół oferujących wiele nowych programów akademickich znacznie zróżnicowane opcje dla studentów w tym kraju.

Albo wolisz francuski lub angielski do komunikacji, szkoły wyższe w tym mieście próbowałem włączyć te języki, w swoich programach nauczania. Dlatego studenci mogą zarejestrować się w systemie są one wygodne, aby zapisać. Kluczowe obiekty edukacyjne są tu Uniwersytet Jaunde i American School of Jaunde.

LLM Yaounde - Weź LLM Yaounde. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Masters w sądowych i arbitrażowych przypadkach

Catholic University of Central Africa
Ośrodek kształcenia 2 lat(a) Wrzesień 2019 Kamerun Yaounde

Celem tego szkolenia jest szkolenie prawników sądowych i arbitrażowych przypadkach.