LAWSTUDIES.PL

LLM Kajmany - programów LLM Kajmany LLM

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM pozwala legalnie tussles arbitrażu w każdej dziedzinie specjalizacji zawodowej. Master of Law daje bogactwo wiedzy, większość ludzi, którzy kończą tego stopnia może specjalizować się w każdej dziedzinie obrony prawnej.

Kajmany są brytyjskim terytorium na Morzu Karaibskim. Szeroki wybór programów studiów są dostępne w całym łańcuchu trzech wysp, w tym szkoły medyczne, szkoły weterynarii, i mnóstwo licencjata i magistra dostępne na obu uczelniach publicznych i prywatnych.

LLM Kajmany - Weź LLM Kajmany. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

LL.M / PGDip w finansach międzynarodowych: prawo i regulacje

Truman Bodden Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Październik 2019 Kajmany Cayman Islands Online + 1 więcej

Zdobądź tytuł magistra prawa (LL.M) lub dyplom podyplomowy (PGDip) w dziedzinie finansów międzynarodowych w piątym co do wielkości centrum finansowym na świecie, znanym ze swojej ekspertyzy w sektorze usług finansowych i związanych z nią ram prawnych oraz standardów zgodności międzynarodowej.