close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Język prawniczy, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Master of Laws to studia podyplomowe, które koncentrują się na konkretnej dziedzinie prawa. Studenci, którzy mają już lekarza medycyny, mogą wrócić do szkoły w celu uzyskania LLM, aby uzyskać specjalistyczną wiedzę. Większość programów LLM trwa rok. Co to jest LLM w pisaniu prawnym? Jest to program studiów poświęcony przekazaniu studentom umiejętności i wiedzy potrzebnej do… Czytaj więcej

Master of Laws to studia podyplomowe, które koncentrują się na konkretnej dziedzinie prawa. Studenci, którzy mają już lekarza medycyny, mogą wrócić do szkoły w celu uzyskania LLM, aby uzyskać specjalistyczną wiedzę. Większość programów LLM trwa rok.

Co to jest LLM w pisaniu prawnym? Jest to program studiów poświęcony przekazaniu studentom umiejętności i wiedzy potrzebnej do pisania listów zawodowych, notatek biurowych i innych dokumentów prawnych. Uczestnicy mogą nawet praktykować pisanie porad fikcyjnym klientom. Dokładne kursy, które musi podjąć dana osoba, zależą od szkoły, do której uczęszcza, ale mogą być podobne do zasad pisania tekstów prawnych, opracowywania apelacji, opracowywania sporów cywilnych, tworzenia trustów i majątków oraz pisania prawa rodzinnego. Program nauczania może obejmować rozprawy, projekty, wykłady i dyskusje.

LLM w piśmie prawniczym poprawia zdolność ucznia do skutecznego komunikowania się za pomocą słowa pisanego. Uczestnicy mogą również stać się lepszymi twórcami i menedżerami czasu. Umiejętności te działają razem, aby osoba była bardziej konkurencyjną kandydatką do pracy.

Uczniowie mogą chcieć poznać koszt programu LLM przed złożeniem wniosku. Istnieje jednak wiele czynników, które mogą zmienić kwotę czesnego. Z tego powodu wnioskodawcy muszą bezpośrednio rozmawiać z uniwersytetami w celu oszacowania.

Co mogą zrobić prawnicy z LLM w piśmie prawnym? Niektórzy absolwenci korzystają z tej edukacji, aby stać się dziennikarzami, analitykami prawnymi, pisarzami kontraktowymi, sędziami, prawnikami, profesorami, sądami federalnymi, arbitrażami sportowymi i konsultantami mediatorów. Na możliwości kariery danej osoby może wpłynąć jego poprzednia historia pracy i wykształcenia. Niektórzy studenci używają tego stopnia jako odskoczni dla jeszcze większej edukacji.

Programy LLM są oferowane w szkołach na całym świecie. Geografia może nie mieć wpływu na uczniów, ponieważ wiele uniwersytetów ma możliwości nauki online. Gotowy do złożenia wniosku lub dowiedz się więcej? Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
University of Johannesburg
Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Celem tej kwalifikacji jest umożliwienie uczniowi wykazania poprzez szkolenie badawcze umiejętności opanowania na poziomie zaawansowanym aktualnego stanu wiedzy specjalistyczn ... +

Celem tej kwalifikacji jest umożliwienie uczniowi wykazania poprzez szkolenie badawcze umiejętności opanowania na poziomie zaawansowanym aktualnego stanu wiedzy specjalistycznej na dany temat w ramach określonej gałęzi prawa oraz zapewnienia solidnego szkolenia w zakresie metodologii badań. -
Magister prawa (LLM)
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Sty 2022
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami