LAWSTUDIES.PL

LLM Tel Aviv-Yafo - programy LLM Tel Aviv-Yafo - LLM Tel Aviv-Yafo

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM pozwala legalnie tussles arbitrażu w każdej dziedzinie specjalizacji zawodowej. Master of Law daje bogactwo wiedzy, większość ludzi, którzy kończą tego stopnia może specjalizować się w każdej dziedzinie obrony prawnej.

Izrael, oficjalnie Państwo Izrael jest demokracją parlamentarną, na Bliskim Wschodzie, na południowo-wschodnim brzegu Morza Śródziemnego. Israel 's centrum finansowe jest Tel Aviv, a Jerozolima jest kraj ' s najbardziej zaludnione miasto, jeśli zajęte Wschodnia Jerozolima jest włączone.

Drugim najbardziej zaludnione miasto Izraela, Tel Awiw słynie z międzynarodowych uczelniach. Instytucje edukacyjne, takie jak Tel Aviv University są powiązane z różnych uniwersytetów amerykańskich i są znane ze swoich pięknych kampusach.

LLM Tel Aviv-Yafo - Weź LLM Tel Aviv-Yafo. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Parasol Foundation International LL.M.

The Buchmann Faculty of Law - Tel Aviv University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Izrael Tel Aviv-Yafo

The Parasol Foundation International LL.M. Program na Uniwersytecie w Tel Awiwie przyciąga wybitnych studentów prawa do studiowania i współpracy z elitarną akademią prawniczą, studentami i prawnikami.