LAWSTUDIES

LLM Mumbai - programy LLM Mumbai - LLM Mumbai

Bombaj jest ekscytujący i zróżnicowany miasto, centrum finansowym z różnych kultury, sztuki i doskonałych placówek oświatowych. Jest to popularne miejsce dla studiów LLM, zarówno dla studentów krajowych i międzynarodowych.

Dla LLM w Bombaju, studenci wybierają obszar ostrości, przykłady będące prawo ochrony środowiska, prawa człowieka, prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej oraz prawa konstytucyjnego i administracyjnego. Dla LLM w Bombaju, długości programu zależy od badań, ale średnia długość studia stacjonarne wynosi około dwóch lat. Studenci otrzymując LLM w Bombaju doświadczy trudnej program nauczania, który zawiera rygorystyczne zajęć, seminaria, wykłady i ostatecznej pracy lub dysertacji. Studenci realizujące LLM w Bombaju nauczą się praktycznego zastosowania teorii do kwestii rzeczywistych poprzez kursy które koncentrują się na procesie sądowym, prawa konstytucyjnego i badania w Indiach i za granicą.

Spójrz na LLM w Bombaju poniższych opcji i wykonać kolejny krok w kierunku osiągnięcia osobiste i zawodowe cele!

Wyniki wyszukiwania Filter

Europejski magister prawa i ekonomii (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Magister prawa (LLM)
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ta europejska magistra ekonomii programu (EMLE) Prawa i oferuje wyjątkową okazję do interdyscyplinarnych prawa i ekonomii na dwóch lub nawet trzech europejskich i poza-europej ...

Czytaj więcej