LAWSTUDIES.PL

LLM Hiszpania - programów LLM Hiszpania LLM

Jest coś dla każdego, w Hiszpanii, a to dlatego Hiszpania przyciąga ludzi z całego świata dla biznesu, turystyki i nauki. Coraz więcej studentów są również wyborze LLM w Hiszpanii nie tylko ze względu na wysoką jakość naukowców, ale także dlatego, Hiszpania ma wiele do zaoferowania. Studenci mogą odkrywać góry, średniowieczne miasteczka, plaże, tętniące życiem miasta i niezliczone działalności kulturalnej. LLM w Hiszpanii to doskonała edukacja połączona z podniecenia, kultury i przygody.

Hiszpania ma kilka doskonałych podyplomowe studia w zakresie prawa o specjalności dostosowanym do interesów większości studentów, czy są one poszukiwania wiedzy lub zmiany zawodu. Niektóre obszary specjalizacji dla w LLM w Hiszpanii są europejskie prawo, własność intelektualna, prawo IT, prawo spółek i prawo gospodarcze, wśród kilku innych. Absolwenci posiadający LLM w Hiszpanii często przejść do kariery w organizacjach publicznych, firm prywatnych, czy też międzynarodowych firm.

Znajdź LLM w Hiszpanii, które pomogą Ci osiągnąć Twoje zawodowe i osobiste cele. Twój stopień może być czeka na Ciebie w jednym z programów poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister międzynarodowego prawa humanitarnego, praw człowieka i prawa operacyjnego

Universidad Nebrija
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master in międzynarodowego prawa humanitarnego, praw człowieka i prawa operacyjne to pierwszy oficjalny program w Hiszpanii, który tworzy studenta w prawie operacyjnego, w połączeniu z dwoma innymi prawami, które są wykorzystywane w zarządzaniu konfliktem zbrojnym: prawo międzynarodowe humanitarne i prawa człowieka.

Magister prawa

Universidad Católica de Valencia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Valencia

Magistra prawa na Katolickim Uniwersytecie w Walencji (zwanej MUAB) jest oficjalnym programem, aby zapewnić, że studenci nabywają umiejętności niezbędnych do praktyki prawa.

Magister prawa

Universidad de La Laguna
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Hiszpania Santa Cruz de Tenerife

Magistra w ustawie jest regulowana ustawą 34/2006, z dnia 30 października, opracowany przez dekretu królewskiego 775/2011 z dnia 3 czerwca. Zgodnie z tym, Wydział Prawa Uniwersytetu La Laguna we współpracy z Adwokackiej Santa Cruz de Tenerife- rozpoczyna się od roku akademickiego 2014/15, szkolenia niezbędne, aby zapewnić absolwentom prawo do wykonywania zawodu prawnika, po odpowiednim testem umiejętności państwowej.

Uniwersytecki tytuł magistra prawa ochrony środowiska

Universitat Rovira i Virgili
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Tarragona

Ten uniwersytecki magister zapewnia podstawową i szczegółową wiedzę z zakresu prawa ochrony środowiska. Zwraca szczególną uwagę na różne gałęzie tej dyscypliny, a także zajmuje się różnymi tematami pozaprawnymi związanymi z technicznymi, geograficznymi, gospodarczymi i biznesowymi aspektami środowiska ...

Master in Law: Badania Unii Europejskiej

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2019 Hiszpania A Coruña

Głównym celem Master UE składa się z wykwalifikowanych szkolenia w europejskiej administracji i zarządzania UE specjalistów zasobów.

Magister w Business porad prawnych

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Hiszpania A Coruña

Szkolenie studentów Master in Business porady prawne (MAXE) należy kierować do pogłębienia odpowiednich przedmiotów w biznesie i wiedzy o nowych zasobów, prawnych i innych, które mogą poradzić sobie bezpiecznie wielu różnych sytuacjach ,

Magister prawa

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 semestry Wrzesień 2019 Hiszpania A Coruña

Masters w prawo, które daje dostęp do egzaminu praktycznego na tytuł prawnika / A, podana jest wspólnie przez UDC i ICACOR przez School of Legal Practice „Iglesias Corral Dean.”

Magister prawa sportowego, LLM

Real Madrid Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Real Madrid Graduate School Universidad Europea's Master of Sports Law, LLM jest skierowany do absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową w dziedzinie międzynarodowego prawa sportowego.

Magister własności intelektualnej

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Madrid + 2 więcej

Master in własności intelektualnej stanowi praktyczny przegląd głównych zagadnień prawnych, ekonomicznych i technicznych mających wpływ na przedsiębiorstwa i organizacje działające na rynkach lub sektorach ściśle związane z kwestią własności intelektualnej. Również można spróbować kluczowe aspekty zarządzania przedsiębiorstwem i technologii, zbliżając pole prawną z ...

Stopień magistra w dziedzinie międzynarodowego prawa handlowego

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Barcelona + 2 więcej

Master in International Business Law OBS Business School skutecznie reaguje na potrzeby dla prawników firm i korporacji, globalizacja przyniosła otoczenia gospodarczego i sposób biznesowe. Program skierowany jest do tych prawników i doradztwo prawne zamierzające nabyć intensywne szkolenie w zakresie prawa tego ...

Master of Science w jednym cyklu in-law z University of Murcia / Hiszpania

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 lat(a) Październik 2019 Włochy Santa Maria Capua Vetere Hiszpania Murcia + 2 więcej

Począwszy od AA 2016/2017, Wydział Prawa i Administracji Sun oferuje swoim studentom nowe możliwości międzynarodowego charakteru, oprócz tradycyjnych programów wymiany. Studenci wezmą nowy kierunek studiów opracowany wspólnie z University of Murcia (Hiszpania), która pozwoli im spędzić trzy semestry na uczelni zagranicznej, a do osiągnięcia, na końcu ścieżki, podwójnego stopnia, czyli dwukrotnie stopni ,

Europejski magister prawa i ekonomii (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Francja Aix-en-Provence Włochy Rome Belgia Ghent Izrael Haifa Austria Vienna Niemcy Hamburg Niderlandy Rotterdam Polska Warsaw Indie Mumbai Hiszpania Barcelona + 18 więcej

Ta europejska magistra ekonomii programu (EMLE) Prawa i oferuje wyjątkową okazję do interdyscyplinarnych prawa i ekonomii na dwóch lub nawet trzech europejskich i poza-europejskich uniwersytetów. Będzie wspólna LL.M. dyplom przyznawany przez uniwersytety w Hamburgu, Gandawie i Rotterdamie oraz wszystkie inne uczelnie partnerskie przyznają dodatkowy dyplom magistra (LL.M./M.M.).

Executive LLM

IE Law School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Poznaj tajniki anglo-amerykańskiego prawa zwyczajowego, zanim nauczysz się stosować je w kontekście biznesowym. Dzięki fachowej wiedzy dwóch wiodących instytucji międzynarodowych (Northwestern Pritzker School of Law i IE Law School ) uczestnicy uzyskują kompleksowe spojrzenie na praktykę prawa gospodarczego.

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym

IE Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Październik 2019 Hiszpania Madrid

Międzynarodowi prawnicy są bardzo poszukiwani. The LL.M. w International Business Law ma na celu wyszkolenie wyrafinowanych, zorientowanych globalnie, doświadczonych prawników zajmujących się technologią, którzy wniosą cenny wkład w organizacje działające w bardzo złożonych transakcjach i operacjach międzynarodowych. Ten holistyczny program przygotowuje kolejną falę dzisiejszych prawników, aby uczynić trwały ślad na arenie światowej.