LAWSTUDIES.PL

LLM Madrid - programy LLM Madrid - LLM Madrid

Absolwenci szkoły prawa i prawników rutynowo stosować LL.M. zdobyć doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie prawa, np. prawa podatkowego lub prawa międzynarodowego, lub przemieszczania się z jednego obszaru do innego praktyka.

Ci, którzy posiadają tytuł zawodowy w prawie mogą prowadzić zaawansowany stopień naukowy magistra prawa, które jest skróconą jak LLM. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć pierwszego stopnia w prawo, a także bogate doświadczenie w terenie. Oferowany jest w wielu krajach z całego świata.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

LLM Madrid - Weź LLM Madrid. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister międzynarodowego prawa humanitarnego, praw człowieka i prawa operacyjnego

Universidad Nebrija
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master in międzynarodowego prawa humanitarnego, praw człowieka i prawa operacyjne to pierwszy oficjalny program w Hiszpanii, który tworzy studenta w prawie operacyjnego, w połączeniu z dwoma innymi prawami, które są wykorzystywane w zarządzaniu konfliktem zbrojnym: prawo międzynarodowe humanitarne i prawa człowieka.

Magister własności intelektualnej

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Madrid + 2 więcej

Master in własności intelektualnej stanowi praktyczny przegląd głównych zagadnień prawnych, ekonomicznych i technicznych mających wpływ na przedsiębiorstwa i organizacje działające na rynkach lub sektorach ściśle związane z kwestią własności intelektualnej. Również można spróbować kluczowe aspekty zarządzania przedsiębiorstwem i technologii, zbliżając pole prawną z ...

Stopień magistra w dziedzinie międzynarodowego prawa handlowego

OBS Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Barcelona + 2 więcej

Master in International Business Law OBS Business School skutecznie reaguje na potrzeby dla prawników firm i korporacji, globalizacja przyniosła otoczenia gospodarczego i sposób biznesowe. Program skierowany jest do tych prawników i doradztwo prawne zamierzające nabyć intensywne szkolenie w zakresie prawa tego ...

Magister prawa sportowego, LLM

Real Madrid Graduate School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Real Madrid Graduate School Universidad Europea's Master of Sports Law, LLM jest skierowany do absolwentów prawa z całego świata, którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową w dziedzinie międzynarodowego prawa sportowego.

Executive LLM

IE Law School
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 9 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Poznaj tajniki anglo-amerykańskiego prawa zwyczajowego, zanim nauczysz się stosować je w kontekście biznesowym. Dzięki fachowej wiedzy dwóch wiodących instytucji międzynarodowych (Northwestern Pritzker School of Law i IE Law School ) uczestnicy uzyskują kompleksowe spojrzenie na praktykę prawa gospodarczego.

LLM w międzynarodowym prawie gospodarczym

IE Law School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 miesiące Październik 2019 Hiszpania Madrid

Międzynarodowi prawnicy są bardzo poszukiwani. The LL.M. w International Business Law ma na celu wyszkolenie wyrafinowanych, zorientowanych globalnie, doświadczonych prawników zajmujących się technologią, którzy wniosą cenny wkład w organizacje działające w bardzo złożonych transakcjach i operacjach międzynarodowych. Ten holistyczny program przygotowuje kolejną falę dzisiejszych prawników, aby uczynić trwały ślad na arenie światowej.