LAWSTUDIES

LLM Girona - programy LLM Girona - LLM Girona

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Girona Miasto położone jest w północno-wschodniej Katalonii. Jest stolicą Katalonii prowincji, w Hiszpanii. Liczy, że jest około 100.000 ludzi. To miasto home Uniwersytetu Girona.

LLM Girona - Weź LLM Girona. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Master in Damage Law

Universitat de Girona
Magister prawa (LLM)
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 semestry
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Stopień magisterski ma na celu zbudowanie rygorystycznego profilu dochodzeniowego, opartego na zaawansowanych badaniach prawa szkody w perspektywie europejskiej i porównawczej ...

Czytaj więcej