LAWSTUDIES

Programy Fuzje i przejęcia, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Dopasowanie studentów do zaawansowanych szkoleń, magistra prawa lub LLM, jest stopniem magistra. Większość programów LLM cechuje się równowagą zajęć i badań, a niektóre z nich mogą wymagać napisania pracy dyplomowej.

Co to jest LLM w fuzjach i przejęciach? Wymagające wiedzy specjalistycznej zarówno w zakresie rachunkowości, jak i biznesu, plany studiów koncentrujące się na fuzjach i przejęciach są często interdyscyplinarne i obejmują dynamiczną różnorodność kursów. Ład korporacyjny, regulacje handlowe, podatki i strategia biznesowa zazwyczaj stanowią podstawę tych programów, przygotowując studentów do zaangażowania się w zarządzanie ryzykiem na wysokim poziomie w transakcjach między różnymi podmiotami gospodarczymi. Ponieważ wiele transakcji odbywa się obecnie w skali globalnej, studenci mogą również zapoznać się z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi fuzji i przejęć. Zazwyczaj podstawowe kursy rachunkowości i ekonomii oferowane są również jako zajęcia dodatkowe w celu uzupełnienia szkolenia prawniczego i biznesowego studenta.

Umiejętności zdobyte po ukończeniu studiów magisterskich w zakresie fuzji i przejęć mogą pomóc uczniom zarówno w pracy zawodowej, jak iw domu. Godne uwagi cechy wspólne dla odnoszących sukcesy absolwentów obejmują dobrze rozwinięte poczucie przedsiębiorczości, wyjątkowe zdolności rozumowania i doskonałe umiejętności zarządzania finansami.

Oprócz uwzględnienia czesnego, powinieneś wziąć pod uwagę opłaty za laboratorium związane z twoimi zajęciami, ponieważ mogą one znacząco wpłynąć na budżet szkoły. Inne kwestie, które należy rozważyć, to lokalizacja uniwersytetu, czas trwania dyplomu oraz to, czy będziesz uczestniczyć online, czy osobiście.

Biorąc pod uwagę specjalistyczny charakter tego stopnia, większość absolwentów pracuje w sektorze prywatnym i może zajmować wiele wysokich stanowisk w operacjach i księgowości. Konkretne kariery, które mogą stać się dostępne dla studentów, obejmują prawników, specjalistów ds. Fuzji i przejęć, radców prawnych ds. Zgodności i przepisów oraz współpracy korporacyjnej. Podczas gdy większość stanowisk prawnych wymaga dodatkowych referencji, istnieje wiele ścieżek kariery, takich jak konsultanci ds. Zgodności z klientami i analitycy strategiczni, dostępni na rynku korporacyjnym dla osób bez szerszego zaplecza prawnego.

Dostępne na całym świecie, w niepełnym wymiarze czasu i w pełnym wymiarze godzin programy dla LLM w fuzjach i przejęciach są obfite. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

2 Wyniki z Fuzje i przejęcia Filter

University Of Zurich - Faculty of Law
Magister prawa (LLM)
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Język angielski
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

LL.M. fuzji i przejęć oraz prawa korporacyjnego

Czytaj więcej

Master of Fuzje i Przejęcia LL.M.

Frankfurt School of Finance & Management
Magister prawa (LLM)
Paź 2020
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Realizuj swoje cele w międzynarodowym biznesie fuzji i przejęć - studiując na wiodącym uniwersytecie w dziedzinie finansów i zarządzania, co umożliwia ci pracę w pełnym wymiar ...

Czytaj więcej