LAWSTUDIES

LLM Finlandia - programów LLM Finlandia LLM

LLM jest łacinie Legum Magistra, co oznacza tytuł magistra prawa. Nasze Master of Laws (LL.M.) Program w amerykańskiej ustawie jest roczny program studiów podyplomowych. Zagraniczni absolwentów prawa, którzy ukończyli program otrzymują stopień "LL.M. w amerykańskiej ustawie."

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

LLM Finlandia - Weź LLM Finlandia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister międzynarodowego prawa gospodarczego

University of Helsinki
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W programie studiów magisterskich z międzynarodowego prawa gospodarczego (IBL) poszerzasz i pogłębiasz swoją wiedzę i zrozumienie prawa gospodarczego, w tym prawa umów, prawa ...

Czytaj więcej

Magister polityki i prawa w zakresie ochrony środowiska

东芬兰大学。
Magister prawa (LLM)
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
20 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski Środowisko, zasoby naturalne i zmiany klimatyczne w polityce i prawie dotyczącym środowiska to nowy multidyscyplinarny dwuletni program studiów magisterski ...

Czytaj więcej