Filter
Magister Prawa
Finlandia Joensuu Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Joensuu - programy LLM Joensuu - LLM Joensuu

LL.M. (Master of Laws) jest uznanym międzynarodowo studia podyplomowe prawo. LL.M. Wytrzymałość po prostu zazwyczaj nie pozwala, aby ćwiczyć prawo, w większości przypadków, LL.Mstudenci muszą zdobyć tytuł zawodowy

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Joensuu znajduje się w regionie wschodnim Finlandii. Jest to gmina w północnej Karelii o populacji ponad 70.000 osób. Jest domem dla Uniwersytetu Joensuu.

LLM Joensuu - Weź LLM Joensuu. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Eastern Finland

Program studiów magisterskich Środowisko, zasoby naturalne i zmiany klimatyczne w polityce i prawie ochrony środowiska to nowy, wielodyscyplinarny dwuletni program studió ... [+]

Przegląd programu

Program studiów magisterskich Środowisko, zasoby naturalne i zmiany klimatyczne w polityce i prawie ochrony środowiska to nowy, wielodyscyplinarny dwuletni program studiów magisterskich, który łączy kształcenie na wysokim poziomie z profesjonalnie ukierunkowanymi celami edukacyjnymi. Program zapewnia zaawansowane szkolenia z zakresu polityki, prawa i ocen wpływu na zmiany klimatyczne i zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi.

Program opiera się na dwóch alternatywnych kierunkach:

1) Zarządzanie zasobami naturalnymi i 2) Prawo ochrony środowiska i zmiany klimatu.

Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursach dotyczących zarządzania zasobami naturalnymi, prawa ochrony środowiska i polityki oraz w ustawie i polityce dotyczącej zmian klimatycznych przed wyborem kierunku studiów.... [-]

Finlandia Joensuu
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku