Filter
Magister Prawa
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

LLM Finlandia - programów LLM Finlandia LLM

Master of Laws powszechnie znany jako LL.M., to zaawansowane absolwent absolwent prawa. Kandydaci często posiadają już pierwszego stopnia w prawo i są zainteresowani w promowaniu nauki prawa. Uzyskanie LL.M. posiada szereg istotnych zalet.

LLM (Master of Laws) to studia podyplomowe dla studentów prawa. Zwykle jest przeznaczony dla profesjonalistów i studentów prawa, którzy chcą zdobyć wiedzę w specjalistycznej dziedzinie prawa, takie jak prawo międzynarodowe lub podatkowego.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

LLM Finlandia - Weź LLM Finlandia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Eastern Finland

Program studiów magisterskich Środowisko, zasoby naturalne i zmiany klimatyczne w polityce i prawie ochrony środowiska to nowy, wielodyscyplinarny dwuletni program studió ... [+]

Przegląd programu

Program studiów magisterskich Środowisko, zasoby naturalne i zmiany klimatyczne w polityce i prawie ochrony środowiska to nowy, wielodyscyplinarny dwuletni program studiów magisterskich, który łączy kształcenie na wysokim poziomie z profesjonalnie ukierunkowanymi celami edukacyjnymi. Program zapewnia zaawansowane szkolenia z zakresu polityki, prawa i ocen wpływu na zmiany klimatyczne i zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi.

Program opiera się na dwóch alternatywnych kierunkach:

1) Zarządzanie zasobami naturalnymi i 2) Prawo ochrony środowiska i zmiany klimatu.

Wszyscy studenci są zobowiązani do wzięcia udziału w kursach dotyczących zarządzania zasobami naturalnymi, prawa ochrony środowiska i polityki oraz w ustawie i polityce dotyczącej zmian klimatycznych przed wyborem kierunku studiów.... [-]

Finlandia Joensuu
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Helsinki

... [+]

Informacje na temat nauczania języków

Językiem nauczania programu jest angielski. Przynajmniej 75% stopnia musi być całkowicie wypełniony w języku angielskim (np seminaria, prace seminaryjne oraz podobne prace pisemne, egzaminy i pracy magisterskiej). Jednak można również studiować w innych językach, a na przykład obejmować jeden semestr za granicą lub Prawo kursy nauczane w języku fińskim lub szwedzkim.

Zakres programu magisterskich to 120 punktów (ECTS), które mają być zrealizowane w ciągu dwóch lat akademickich.

Podczas seminarium badawczego będziesz otrzymywał regularnie informacje zwrotne na temat swojej pracy z przełożonym i kolegami. Po ukończeniu seminarium badawczego, trzeba będzie zaawansowanych akademickich argumentacji i pisania, a także dogłębne zrozumienie tematu pracy magisterskiej.... [-]

Finlandia Helsinki
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku