LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

Magister prawa

LL.M. jest pierwszym krokiem w kierunku naukowców z wielu krajów. Przedstawia wiele możliwość specjalizacji w określonej dziedzinie lub przeprowadzenia dokładnych badań. Może również okazać się korzystne w uzyskaniu stopnia doktora poziomie w prawo.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Estonia jest demokratyczną republiką parlamentarną podzielone na piętnaście okręgów ze stolicą i największym miastem Tallin samopoczucia. Estonia ma 12 publicznej i 8 prywatnych uczelni. Najstarszy uniwersytet w kraju jest Uniwersytet w Tartu, założona w 1632 roku.

LLM Estonia - Weź LLM Estonia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister Prawa Międzynarodowego I Praw Człowieka

University of Tartu
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2017 Estonia Tartu

Program zapewnia kompleksową wiedzę na temat zasad, przepisów, tematów i praktyki prawa międzynarodowego i praw człowieka. [+]

. Prawa międzynarodowego i praw człowieka jest Program 2-letnim magisterska dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat zasad, przepisów, przedmiotów i praktyk w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Dlaczego warto studiować prawo międzynarodowe i prawa człowieka? Studenci uzyskanie c wiedzę omprehensive w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Program ma na celu zapewnienie dobrej perspektywy porównawczej na kwestiach prawnych i ludzkich praw międzynarodowych, opierając się na naszym doświadczeniu historycznym oraz położenie geograficzne - Estonia znajduje się gdzie "Wschód" i "Zachód" spełniać. Praktyka jest obowiązkowym elementem programu. School of Law jest jednym z najstarszych wydziałów Uniwersytetu w Tartu, gdzie prawnicy zostały wykształcone od uniwersytet został założony w 1632 roku. Nasi absolwenci tworzą 87% adwokatów prawny 95% prokuratorów i prawie wszystkich sędziów w Estonii. Również poprzednich i obecnych sędziów Estonii w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej uzyskali stopnie naukowe na Uniwersytecie w Tartu. Studia odbywają się w stolicy, Tallinie, w którym znajdują się różne organizacje międzynarodowe i odpowiednie instytucje państwowe. Studenci mogą wziąć udział w Szkole Letniej Martens na prawie międzynarodowym. Szkoła lata porusza aktualne postępy i wyzwania w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka, i obejmuje światowej sławy prelegentów, np Bruno Simma, Christian Tomuschat, Angelika Nussberger Alexander bagażniku. Miejsce w górna 2% z najlepszych uniwersytetów na świecieUniwersytet w Tartu to prestiżowy uniwersytet badawczy publicznego znajduje się w Tartu, w Estonii, w kampusach we wszystkich głównych miastach Estonii. 13 000 studentów studiuje na Uniwersytecie w Tartu, w tym. 1300 zagranicznych studentów. [-]