LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

LLM Estonia - programów LLM Estonia LLM

Magister prawa

LL.M. Programy różnią się w długości, wartości i ilości. Regularny program jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu artykułu lub dwóch do trzech lat w niepełnym wymiarze czasu pracy. Studenci często mają swoje kursy do albo specjalizować się w danej dziedzinie, takich jak prawo międzynarodowe, lub utworzyć własny studiów dostosowane do ich osobistych interesów lub potrzeb zawodowych.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Estonia jest między innymi znana z lasów (stanowią one prawie połowę terytorium) i jako jedyny kraj w Europie z prawie całkowitego zasięgu sieci 4G. Estonia zapewnia wysoki poziom edukacji i międzynarodowym uznaniem, a wiele uczelni w programach ogłoszenia Kraj studiów w języku angielskim.

LLM Estonia - Weź LLM Estonia. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister Prawa Międzynarodowego I Praw Człowieka

University of Tartu
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2017 Estonia Tartu

Program zapewnia kompleksową wiedzę na temat zasad, przepisów, tematów i praktyki prawa międzynarodowego i praw człowieka. [+]

. Prawa międzynarodowego i praw człowieka jest Program 2-letnim magisterska dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat zasad, przepisów, przedmiotów i praktyk w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Dlaczego warto studiować prawo międzynarodowe i prawa człowieka? Studenci uzyskanie c wiedzę omprehensive w dziedzinie prawa międzynarodowego i praw człowieka. Program ma na celu zapewnienie dobrej perspektywy porównawczej na kwestiach prawnych i ludzkich praw międzynarodowych, opierając się na naszym doświadczeniu historycznym oraz położenie geograficzne - Estonia znajduje się gdzie "Wschód" i "Zachód" spełniać. Praktyka jest obowiązkowym elementem programu. School of Law jest jednym z najstarszych wydziałów Uniwersytetu w Tartu, gdzie prawnicy zostały wykształcone od uniwersytet został założony w 1632 roku. Nasi absolwenci tworzą 87% adwokatów prawny 95% prokuratorów i prawie wszystkich sędziów w Estonii. Również poprzednich i obecnych sędziów Estonii w Europejskim Trybunale Praw Człowieka i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej uzyskali stopnie naukowe na Uniwersytecie w Tartu. Studia odbywają się w stolicy, Tallinie, w którym znajdują się różne organizacje międzynarodowe i odpowiednie instytucje państwowe. Studenci mogą wziąć udział w Szkole Letniej Martens na prawie międzynarodowym. Szkoła lata porusza aktualne postępy i wyzwania w zakresie prawa międzynarodowego i praw człowieka, i obejmuje światowej sławy prelegentów, np Bruno Simma, Christian Tomuschat, Angelika Nussberger Alexander bagażniku. Miejsce w górna 2% z najlepszych uniwersytetów na świecieUniwersytet w Tartu to prestiżowy uniwersytet badawczy publicznego znajduje się w Tartu, w Estonii, w kampusach we wszystkich głównych miastach Estonii. 13 000 studentów studiuje na Uniwersytecie w Tartu, w tym. 1300 zagranicznych studentów. [-]