Filter
Magister Prawa
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Criminal Law Studies, Szukaj najlepszych programów LLM tutaj!

Programy studiów podyplomowych, które oferują tytuł magistra prawa lub LLM, zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat studiów. Wymagania dotyczące wykształcenia różnią się w zależności od instytucji, ale mogą wiązać się z poważnymi pracami badawczymi lub pracą dyplomową.

Co to jest LLM w badaniach prawa karnego? Obejmując zarówno prawo karne, jak i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych, uczeni zajmujący się badaniami z zakresu prawa karnego są zwykle zainteresowani interakcjami między jednostkami a systemami karnymi. Chociaż prawo karne i wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych to ściśle powiązane dziedziny, stopnie w każdym z nich koncentrują się na wyraźnie odmiennej etyce, praktykach i procesach w wymiarze sprawiedliwości. Podczas gdy studenci prawa karnego zazwyczaj studiują teksty prawne i procesy prawa karnego, uczeni wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych często są bardziej zainteresowani zmieniającymi się społecznymi i politycznymi aspektami administrowania prawem karnym. Ponadto, mimo że większość programów koncentruje się na systemie prawnym lokalizacji uniwersytetu, dostępne są również możliwości studiowania międzynarodowego prawa karnego lub wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Pisanie analityczne, badania prawne i zarządzanie czasem to jedne z najbardziej wyróżniających się umiejętności absolwentów studiów prawniczych. Oprócz zapewnienia ścieżek kariery prawnej, umiejętności te mogą pomóc w poprawie codziennej komunikacji i działań ucznia.

Na cenę twojego dyplomu może wpływać wiele złożonych czynników, takich jak czas trwania studiów i poszczególne programy. Biura finansowe lub biura podróży potencjalnych szkół zwykle zapewniają najdokładniejsze szacunki budżetowe na frekwencję.

Pozycje prawne mogą być wysoce konkurencyjne, ale absolwenci posiadający zarówno tytuł zawodowy prawnika, jak i poświadczenia z zakresu prawa karnego mogą uzyskać krytyczną przewagę nad konkurencją. Mediatorzy, przedstawiciele organów ścigania, administratorzy sądowi, pisarze prawni i osoby paralegalne są potencjalnymi drogami dla kandydatów z LLM koncentrujących się na wymiarze sprawiedliwości w sprawach karnych. Ewentualnie osoby z LLM specjalizujące się w prawie karnym zazwyczaj prowadzą działalność zawodową bezpośrednio w ramach prawa, zdobywając Juris Doctor lub równoważne poświadczenie i pełnią funkcję adwokatów, prokuratorów i sędziów.

Programy oferujące LLM w zakresie prawa karnego są powszechnie dostępne na całym świecie i oferują zarówno plany pracy w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

 

Czytaj więcej Pokaż mniej

14 Wyniki z Criminal Law Studies

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

LLM / MSc in Criminal Justice i karnego zmian bada zakres odpowiedzi prawnych, politycznych i społecznych na całym świecie, do tego, co jest powszechnie znane jako "kryzy ... [+]

LLM / MSc in Criminal Justice i karnego zmian bada zakres odpowiedzi prawnych, politycznych i społecznych na całym świecie, do tego, co jest powszechnie znane jako "kryzys karnego".

Łączący rygorystyczne rozumienie teorii fundamentalnej dowody dotyczące rzeczywistych problemów będziesz analizować najnowsze innowacje w teorii, polityki i praktyki.

Opierając się na różnych podejść dyscyplinarnych, oczywiście pozwoli na stworzenie racjonalnego i sprawiedliwego reakcji na przestępstwo.

LLM / MSc in Criminal Justice & karny Zmiana jest wyjątkowy zarówno w podejściu i jej elastyczność.

Najważniejsze cechy skupiamy się na naciśnięcie współczesnych problemów krajowych i międzynarodowych o polityce i praktyce można wybrać na studia albo z LLM lub magistra studiować w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu dowiedzieć się z zespołem światowej klasy nauczania studenci z różnych narodowości i dyscyplinarnych środowisk będziesz korzystać z pracy w Centrum Prawa, przestępczości i wymiaru sprawiedliwości Kto jest oczywiście nadaje się do? lekarzy pracujących w szerokim zakresie prawa, sprawiedliwości i obszarach pomocy społecznej przedsiębiorstwa rozwijające politykę sprawiedliwości członkowie dobrowolnego trzeciego sektora / absolwentów prawa, w naukach społecznych i humanistycznych Elastyczne opcje studiów ... [-]
Wielka Brytania Glasgow
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Kent, Kent Law School

Międzynarodowy wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych będzie szczególnie interesujący dla tych, którzy pracują, zamierzają pracować lub interesują się międzynarodowymi ... [+]

Program Kent LLM (i powiązany z nim program dyplomowy) pozwala poszerzać i pogłębiać wiedzę i zrozumienie prawa poprzez specjalizację w jednym lub kilku różnych obszarach.

Przegląd

Podążanie Pathway w Międzynarodowej Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych umożliwia rozwinięcie krytycznego rozumienia funkcjonowania międzynarodowej i międzynarodowej sprawiedliwości w sprawach karnych, w szczególności w kontekstach, które są postrzegane jako kontrowersyjne lub w stanie ewolucji. Poznasz główne instrumenty prawne i instytucje, które zapewniają międzynarodową współpracę i ściganie międzynarodowej, międzynarodowej i narodowej przestępczości oraz wpływ praw człowieka i łączą to z krytycznym odzwierciedleniem szerszego kontekstu i skuteczności prawa.... [-]

Wielka Brytania Canterbury
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 28 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Oferując wyraźnie kontekstualne podejście do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten analizuje teoretyczne, porównawcze i międzynarodowe aspekty procesu karn ... [+]

Przegląd

Oferując wyraźnie kontekstualne podejście do wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten analizuje teoretyczne, porównawcze i międzynarodowe aspekty procesu karnego i systemu karnego.

Oprócz dostarczania istotnych informacji na temat prawa karnego i jego egzekwowania, umożliwia on zaangażowanie się w metodologiczne podstawy badań i stypendiów oraz docenienie ich konsekwencji dla polityki i praktyki karnej.

Nacisk kładziony jest na zrozumienie problemów, problemów, instytucji, procesów i kultur prawa karnego i polityki, w kontekście coraz większej globalizacji w zakresie przestępczości i egzekwowania prawa ponad granicami państw.

Nauczanie w sprawach karnych i stypendium w szkole opiera się na reputacji i osiągnięciach Sir Johna Smitha, jednego z największych prawników akademickich XX wieku. Pokolenia prawników w świecie common law zostały po raz pierwszy wprowadzone do tego tematu przez Smith and Hogan's Criminal Law .... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Badając prawo obowiązujące przed konfliktem zbrojnym, w jego trakcie i po nim, omawia aktualne problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sp ... [+]

Przegląd

Badając prawo obowiązujące przed konfliktem zbrojnym, w jego trakcie i po nim, omawia aktualne problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sprawiedliwość.

Wraz ze wzrostem globalnego terroryzmu tradycyjne rozróżnienie między konfliktami zbrojnymi między państwami a wewnętrznym konfliktem zbrojnym ulega erozji. Tymczasem przestępstwa międzynarodowe są popełniane na co dzień. W jaki sposób prawo to rozwiązało?

Ten kurs pomoże ci opracować całościowy przegląd prawa regulującego użycie siły przez państwa, prawo właściwe dla prowadzenia działań wojennych oraz międzynarodowy system sądownictwa karnego. Będziesz rozważał bieżące problemy i współczesne wyzwania dla prawa i polityki otaczającej wojnę i sprawiedliwość, a także prawne i filozoficzne odpowiedzi na międzynarodową przestępczość.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia coraz bardziej globalnych struktur rządzących wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych, a także drobniejszych kwestii st ... [+]

Dla tych, którzy szukają głębszego zrozumienia coraz bardziej globalnych struktur rządzących wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych, a także drobniejszych kwestii stanowiących wyzwanie dla struktur wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, kurs ten oferuje wyjątkową możliwość nauki i jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących legalnych możliwości na całym świecie.

Ta Pathway wykorzystuje mocne strony badawcze Birmingham Law School w zakresie prawa międzynarodowego, międzynarodowego prawa humanitarnego, prawa karnego i sprawiedliwości oraz praw człowieka, umożliwiając studentom rozwijanie wiedzy specjalistycznej w szerokim zakresie odpowiednich międzynarodowych przedmiotów prawnych.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

This Pathway opiera się na długoletnich mocnych stronach naukowych Birmingham Law School w zakresie prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Prawo karn ... [+]

This Pathway opiera się na długoletnich mocnych stronach naukowych Birmingham Law School w zakresie prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Prawo karne dotyczy najbardziej potencjalnie inwazyjnego zapewnienia władzy przez państwo: jeśli nie zastosujesz się do prawa, zostaniesz ukarany. Pathway ta dostarcza całościową analizę procesu karnego poprzez analizę prawa, jego filozoficznych podstaw i jego funkcjonowania w praktyce.

Studenci mogą się uczyć, aby uzyskać szeroki przegląd procesów sądownictwa karnego lub specjalizować się w poszczególnych aspektach tak różnych, jak teorie, policja, zdrowotne aspekty wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub międzynarodowe aspekty współpracy organów ścigania. Wiele modułów zostało stworzonych i jest prowadzonych przez czołowych naukowców w danej dziedzinie, a studenci korzystają z bliskiego kontaktu z badaczami.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Ten kurs LLM obejmuje koncepcje egzekwowania międzynarodowego prawa karnego. Skup się na międzynarodowych zbrodniach, takich jak ludobójstwo, zbrodnie przeciwko ludzkości ... [+]

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu LSBU Law ukształtowało przyszłość zawodową tysięcy studentów prawa.

Ten kurs LLM obejmuje pojęcia i egzekwowanie międzynarodowego prawa karnego, Skupia się na zbrodniach międzynarodowych, które podlegają jurysdykcji międzynarodowych sądów i trybunałów karnych (ludobójstwo, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i agresja). Podstawowe zasady, prawo i instytucje międzynarodowego prawa karnego są kontekstualizowane w świetle prawa międzynarodowego i praw człowieka oraz międzynarodowego prawa humanitarnego.

7 powodów, aby studiować tutaj PrawoEkspertów akademickich: prowadzone przez ekspertów akademickich i praktyków. Wielu wykładowców i wykładowców będzie wykładać na kursie. Wszyscy są wiodącymi praktykami o narodowej reputacji w dziedzinie międzynarodowego prawa karnego i praw człowieka.Profesjonalne powiązania: Dzięki rosnącej puli wizytujących stypendystów i profesorów, Wydział Prawny opracował silną sieć kontaktów z czołowymi praktykami prawniczymi w Wielkiej Brytanii.Dynamiczne badania: skorzystaj z zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej.Bezpłatny tablet: zaawansowana technologia i e-learning, bezpłatny iPad lub tablet będą wspierać Twoje studia.Wszechstronne zasoby do czytania: za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska nauczania, osobistej biblioteki e-prawa o wartości 6000 funtów.Zdolność do zatrudnienia: absolwent posiadający niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy w dziedzinie międzynarodowego prawa karnego i międzynarodowej procedury karnej (w Wielkiej Brytanii lub za granicą) jako doradcy, eksperci, badacze i decydenci polityczni.Świetne nauczanie: Departament Prawa LSBU ma silną grupę ekspertów, konsultantów i międzynarodowych doradców w dziedzinie międzynarodowego prawa karnego i organizuje wiele corocznych wydarzeń i konferencji.Będziesz uczyć się następujących podzbiorów kategorii prawa międzynarodowego: międzynarodowe prawo karne, międzynarodowe prawo dotyczące praw człowieka i prawo humanitarne, badając zakres obowiązku ścigania tych, którzy popełniają międzynarodowe przestępstwa. Koncentrują się również na stosowaniu prawa krajowego i międzynarodowego do kwestii... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
London South Bank University

Zapoznaj się z kluczowymi zleceniodawcami, którzy ugruntowują brytyjski system sądownictwa karnego. Zdobądź dogłębne i systematyczne zrozumienie procesów karnych i wymiar ... [+]

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu LSBU Law ukształtowało przyszłość zawodową tysięcy studentów prawa.

Dzięki krytycznym i porównawczym studiom nad sprawiedliwością i procesem karnym, kurs ten da wyraźne zrozumienie głównych zasad, które ugruntowują brytyjski system sądownictwa karnego, jego problemy, podejścia i aktualne debaty.

Jeśli jesteś niedawnym absolwentem lub już pracujesz w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, poszerzysz swoją wiedzę akademicką i praktyczną o procesie sądowym. Program ma również duże znaczenie dla pracowników praw człowieka i agentów politycznych pracujących w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Po zakończeniu będziesz mieć dogłębne i systematyczne zrozumienie procesów sądowych w sprawach karnych i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i będziesz mógł pracować na najwyższym poziomie praktyki i badań w tych dziedzinach.... [-]

Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Groningen

W jaki sposób zapobiega się, ściganiu i ściganiu przestępstw międzynarodowych i transnarodowych? Czy prawo karne jest skutecznym narzędziem w obecnym kontekście zglobaliz ... [+]

Odwiedź strony programu LLM tutaj .

W jaki sposób zapobiega się, ściganiu i ściganiu przestępstw międzynarodowych i transnarodowych? Czy prawo karne jest skutecznym narzędziem w obecnym kontekście zglobalizowanej przestępczości? Pytania te będą stanowić jedne z największych wyzwań prawa karnego w nadchodzących latach i będą przedmiotem śledztwa w sprawie LLM Global Criminal Law, który bada stosowanie prawa karnego - zarówno materialnego, jak i proceduralnego - w kontekście światowej przestępczości, np. jako przestępczość zorganizowana, transnarodowa i międzynarodowa.

Program LLM w światowym prawie karnym koncentruje się na stosowaniu prawa karnego - zarówno materialnego, jak i proceduralnego - w kontekście przestępczości światowej, w tym przestępczości zorganizowanej, międzynarodowej i międzynarodowej. Ten utwór oferuje podwójną możliwość studiowania materialnego i proceduralnego prawa karnego z perspektywy porównawczej i międzynarodowej, ale także specjalizacji w badaniu konkretnych zachowań przestępczych: przestępczości zorganizowanej i finansowej, cyberprzestępczości i przestępstw międzynarodowych.... [-]

Niderlandy Groningen
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance

Program oferuje studentom wyjątkową okazję do poznania szybko rozwijającej się dziedziny europejskiego prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego gospodar ... [+]

O

Program oferuje studentom wyjątkową okazję do poznania szybko rozwijającej się dziedziny europejskiego prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa karnego gospodarczego i finansowego.

Program składa się z sześciu kolejnych modułów, zapewniających studentom pogłębiony wgląd w kilka kluczowych aspektów europejskiego prawa karnego, obejmujących następujące dziedziny europejskiego prawa karnego:

regulacji i egzekwowania w UE,Europejskie prawo karne i postępowanie karne,korporacyjne prawo karne i zgodność,współpraca sądowa i europejskie organy ścigania.

W drugim semestrze każdy student przygotowuje pracę magisterską i bierze udział w stażu, dzięki któremu będzie miał możliwość dalszego poszerzania swoich umiejętności poprzez stosowanie nabytej wiedzy do rzeczywistych sytuacji.... [-]

Luksemburg Luxembourg City
Wrzesień 2019
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Edinburgh Law School - The University of Edinburgh

Program ten oferuje idealną okazję do studiowania współczesnych debat zarówno w zakresie prawa karnego, jak i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na poziomie zaawa ... [+]

Opis programu

Program ten oferuje idealną okazję do studiowania współczesnych debat zarówno w zakresie prawa karnego, jak i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na poziomie zaawansowanym.

Nasze szerokie portfolio kursów pomoże Ci zrozumieć kluczowe pojęcia i teorie leżące u podstaw prawa karnego i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz zasady ich działania w praktyce.

Jest odpowiedni dla studentów, którzy studiowali prawo na poziomie licencjackim i chcą w szczególności rozwijać swoje rozumienie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Przygotowuje cię do dalszej pracy w tej dziedzinie, zarówno zawodowej, jak i akademickiej.

Struktura programu... [-]
Wielka Brytania Edinburgh
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UNH School of Law

Chcesz nadążyć za rozszerzającym się zakresem międzynarodowego prawa karnego. Praktykujący prawnicy dowiadują się o najnowszych wydarzeniach mających wpływ na międzynarod ... [+]

Chcesz nadążyć za rozszerzającym się zakresem międzynarodowego prawa karnego. Praktykujący prawnicy dowiadują się o najnowszych wydarzeniach mających wpływ na międzynarodowy krajobraz prawa karnego.

Prawo UNH Law's LLM w międzynarodowym prawie karnym i sprawiedliwości jest dostępne w 100% w Internecie i dotyczy szybkich wydarzeń w globalizacji handlu, terroryzmu, praw człowieka i prawa karnego, szczególnie w ciągu ostatnich 30 lat.

Program jest idealny do praktykowania prawników, profesjonalistów, studentów i naukowców ze środowisk dyplomatycznych, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, wojskowych i organów ścigania na całym świecie. Studenci zapoznają się z wielonarodowym podejściem programu i mistrzowskimi międzynarodowymi kursami prawnymi skupionymi na przestępstwach w kraju o skutkach międzynarodowych, a także badają konsekwencje narodu rozszerzającego zasięg swoich krajowych statutów karnych, utworzenie Międzynarodowego Trybunału Karnego i Specjalnych Trybunałów oraz Konwencje Narodów Zjednoczonych z dwustronnymi i wielostronnymi traktatami.... [-]

Stany Zjednoczone Concord
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 - 60 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku
Case Western Reserve University School of Law

Focus on międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i przepisy bezpieczeństwa narodowego. Drugi semestr externship dostępne d ... [+]

LLM in International Prawa Karnego - zarówno dla absolwentów zagranicznych i amerykańskich

Prowadzone przez czołowych ekspertów w dziedzinie, program ten umożliwia studentom, którzy posiadają wykształcenie prawnicze z dogłębną znajomością międzynarodowego prawa karnego i procedury karnej, międzynarodowego prawa humanitarnego i krajowego prawa ochrony. Założy je ćwiczyć międzynarodowego prawa karnego przed trybunałami międzynarodowymi lub sądami krajowymi. Roczny program opiera się w naszej szkole prawniczej, ale studenci mają możliwość podjęcia się drugi semestr w międzynarodowym trybunałem. Stopień jest również dostępna dla amerykańskich studentów w niepełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.... [-]

Stany Zjednoczone Cleveland
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Loyola Law School

Studenci, którzy ukończą specjalizację LLM w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, będą mieli niezrównaną możliwość poddania się i skoncentrowanemu studiow ... [+]

alt = "Znane zespoły adwokackie Loyoli, doświadczony wydział doktrynalny i umiejętności oraz obszerne oferty kursów adwokackich zawsze ustawiały alt =" Loyola osobno w szkoleniu z umiejętności prawniczych. Niedawno utworzono specjalizację "Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych", aby zapewnić studentom zainteresowanym prawem karnym kompleksowe i unikalne doświadczenie akademickie.

Studenci, którzy ukończą specjalizację, będą mieli niezrównaną okazję do poddania się i skoncentrowanemu studiowaniu prawa i umiejętności niezbędnych do szkolenia w charakterze adwokata w dziedzinie ścigania karnego lub obrony. Ważnym elementem specjalizacji jest intensywne zintegrowane doświadczenie, w którym wszyscy uczniowie będą uczestniczyć w praktyce lub klinice, dzięki czemu będą mogli zobaczyć zastosowanie wyuczonych umiejętności w prawdziwych sporach życiowych.... [-]

Stany Zjednoczone Los Angeles
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku