LAWSTUDIES.PL

LLM Białoruś - programów LLM Białoruś LLM

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Republika Białorusi znajduje się we wschodniej części Europy. Białoruś zapewnia jedną z najlepszych platform do edukacji. Studia w Białorusi jest optymalny sposób na naukę języka rosyjskiego i białoruskiego.

LLM Białoruś - Weź LLM Białoruś. Wszystkie LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister prawa

International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Białoruś Mińsk

Wydział Prawa powstała w 1994 roku. Od tego czasu, w którym ukończył ponad 2500 specjalistów, którzy są obecnie zatrudnieni w organizacji państwowych i prywatnych prawników, adwokatów i notariuszy, wykłady na uczelniach i pracować jako oficerowie w krajowych organów prokuratury i organów ścigania.