W niepełnym wymiarze czasu LLM Białoruś - programów LLM Białoruś LLM

W niepełnym wymiarze czasu LLM Białoruś - programów LLM Białoruś LLM

Magister prawa

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Studenci, którzy dążą do LLM (Master of Law) spędzają jeden lub dwa lata studiów danego obszaru prawa. Ich zaawansowana Szkolenie przygotowuje ich do pracy w specjalnościach takich jak prawa międzynarodowego lub prawa podatkowego.

Republika Białorusi znajduje się we wschodniej części Europy. Białoruś zapewnia jedną z najlepszych platform do edukacji. Studia w Białorusi jest optymalny sposób na naukę języka rosyjskiego i białoruskiego.

W niepełnym wymiarze czasu LLM Białoruś - Weź W niepełnym wymiarze czasu LLM Białoruś. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister prawa

International University
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Białoruś Minsk

Wydział Prawa powstała w 1994 roku. Od tego czasu, w którym ukończył ponad 2500 specjalistów, którzy są obecnie zatrudnieni w organizacji państwowych i prywatnych prawników, adwokatów i notariuszy, wykłady na uczelniach i pracować jako oficerowie w krajowych organów prokuratury i organów ścigania. [+]

magister prawa

Wydział Prawa powstała w 1994 roku. Od tego czasu, w którym ukończył ponad 2500 specjalistów, którzy są obecnie zatrudnieni w organizacji państwowych i prywatnych prawników, adwokatów i notariuszy, wykłady na uczelniach i pracować jako oficerowie w krajowych organów prokuratury i organów ścigania. Obecnie istnieje 1673 studentów uczestniczących w studiach stacjonarnych i korespondencyjny kurs na Wydziale.

Wydział Prawo ma cztery wydziały:

Katedra Prawa Prywatnego Katedra Prawa Publicznego Katedra Historii Prawa i humanistycznych Katedra Prawa Międzynarodowego

Główne firmy oferowane na studiach stacjonarnych i kursów w niepełnym wymiarze godzin są:... [-]