LAWSTUDIES.PL

LLM Salzburg - programy LLM Salzburg - LLM Salzburg

LLM lub magister prawa jest uznany na studia podyplomowe w zakresie prawa. Programów LLM są zwykle otwarte dla tych, którzy pierwszy uzyskał dyplom w zakresie prawa.

LLM jest Podyplomowe Prawo, które jest realizowane przez studentów, którzy chcą specjalizować się w danej dziedzinie prawa. Absolwenci z tym specjalistycznego szkolenia często są przygotowani do pracy w globalnym środowisku prawnym.

Austria będzie narażać studentów na różnych tego kraju 's "wybitne " kultury. Austria to doskonały wybór studiów za granicą dla studentów zainteresowanych w języku niemieckim.

Uczelnie wyższe są pojawiające się w tym mieście, w niedawnej przeszłości. Na przykład, Salzburg University, których akcje nazwę z tego miasta, specjalizuje się głównie na programach studiów za granicą. Studenci nawet z USA przyjeżdżają tu studiować.

LLM Salzburg - Weź LLM Salzburg. Wszystkie programu LLM i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

magister prawa ekonomicznego (MBL)

SMBS - University of Salzburg Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 semestry Październik 2019 Austria Salzburg

Zmiana rynku i warunki konkurencji, perspektywy pracy dla prawników w ostatnich latach swoje piętno. Spowodowane przez zaniedbania w sektorze publicznym, nowe ...